Pamiętam jak jakieś 30 lat temu, na łąki wychodziłem zbierać dzikie pieczarki. Były też małe zagajniki, gdzie kozakami sypało, czasami się podgrzybek trafił. Za stodołą kanie wielkości patelni, przy garażu na jesień wysyp opieniek. To były piękne czasy.
@Jonn: To dzieje się w całej Polsce. Trawa może rosnąc tylko na wilgotnych glebach. Tam, gdzie 50 lat temu były bagna, na które całe lato nie dało się wjechać ciągnikiem, dziś jest za sucho by rosła trawa. Można to porzucić lub zaorać i uprawiać niewymagające rośliny typu kukurydza.
chcę w następnym roku połowę ogródka zasiać łąką, mieszkam na przedmieściach Dublina i powiem Wam, że coraz popularniejsze staje się zasiewanie łąką niż zwykła trawa wszędzie. W Woodies są paczki nasion za 10e na 25 mk2
Komentarze (31)
najlepsze
Były też małe zagajniki, gdzie kozakami sypało, czasami się podgrzybek trafił.
Za stodołą kanie wielkości patelni, przy garażu na jesień wysyp opieniek.
To były piękne czasy.
źródło: temp_file5219441349481221856
Pobierz@Mietowy_: swoją obecnością zapewne poprzedzały przylot smoków i pegazów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=4CH0SvGKCAE