Wpis z mikrobloga

#borderline #bekazkatoli Ja #!$%@?, jakim trzeba być #!$%@? żeby zamieścić na stronie dotyczącej zaburzenia psychicznego "borderline" coś takiego:

"1. Nawrócić się – Bóg, eucharystia, modlitwa, codzienne chodzenie do kościoła, przede wszystkim spowiedź, to miód na udręczoną duszę, pomaga się wyciszyć, uciszyć demony które cię dręczą (tak! Wszystkie negatywne uczucia, tego typu zaburzenia mogą pochodzić od złego. Zastanów się w jakich kręgach ludzi się obracasz, jakiej muzyki słuchasz itd). W złych chwilach pomaga modlitwa-egzorcyzm do Św. Michała Archanioła. Zainteresuj się mszami o uzdrowienie Ojca Józefa Witko. Miłość i dobro jakiego doświadczysz na tych mszach jest nieporównywalne z niczym na tym świecie. Cierpienie ma sens przemyśl to - jeśli jesteś ułomny Bóg chce żebyś był blisko Niego, a swoje cierpienie możesz oddawać za innych. "

źródło: http://www.bpd.cba.pl/leczenie.html

A co my #!$%@?? jesteśmy opętani przez szatana? Jeśli tak to #!$%@? pomódlcie się za mnie żebym nie znalazł autora tej strony, wsadził go do klatki #!$%@? z biblią i zostawił go tam niech się modli o #!$%@? ratunek ()
Pobierz Wilczy_ - #borderline #bekazkatoli Ja #!$%@?, jakim trzeba być #!$%@? żeby zamieścić ...
źródło: comment_cZiJZgMrSQeZlfBK5DcTrz9bU0ZLk1Xd.jpg
  • 1