Wpis z mikrobloga

@lewactwo: ja jebe... 10 razy dzwonił, bo ktoś na chodniku zaparkował.

Jeszcze o tym wpis zrobił xD.

Mały człowieczku, zajmij się jakąś robotą czy czymś hm?
  • Odpowiedz
@eurphie: Nie, przekazać zgłoszenie do straży miejskiej (co zrobili). Na tej ulicy było jeszcze kilka nielegalnie zaparkowanych samochodów (na trawniku i na przejściu dla pieszych) co również zgłosiłem.
  • Odpowiedz
@Gacrux: Pilnuj siebie, ja będę wykorzystywał swój czas tak jak będę chciał i nie będziesz mi mówił co mam robić a tym bardziej o "braniu się za robotę".
  • Odpowiedz
Ból dupy?


@lewactwo: Powiedział gość, który 10 razy próbował się dodzwonić na straż miejską, bo ktoś zupełnie mu obcy zostawił o 0.5m za mało miejsca parkując na chodniku xD beka z ciebie, jeszcze do tvnu napisz xD Nie zapomnij powklejać gdzie się da jego rejestrację, zniszcz mu życie, nie oszczędzaj się cumplu xD
  • Odpowiedz
Na tej ulicy było jeszcze kilka nielegalnie zaparkowanych samochodów (na trawniku i na przejściu dla pieszych) co również zgłosiłem.


@lewactwo: policja przyjechała? Mandaty wystawiła? Obowiązek obywatelski spełniłeś, możesz teraz spać spokojnie wzorowy obywatelu.
  • Odpowiedz
@andrzejrybnik: ty ciekawe, bo jak kiedyś byłem na działce i jakiś #!$%@? palił centralnie na mój dom, po zadzwonieniu na 112 kazała mi manualnie dzwonić na policję, bo to numer "pogotowia" (??)
  • Odpowiedz
@-PPP-: "zniszcz mu życie"

Żal mi ciebie człowieku. Jeśli nie widzisz nic złego w zastawianiu chodników to wyjdź z tego wątku. Chodnik jest dla pieszych i idąc chodnikiem nie mam zamiaru robić slalomu i przeciskać się między blachosmrodami bo komuś tak ciężko jest zaparkować 100m dalej albo przynajmniej równo.
  • Odpowiedz