Wpis z mikrobloga

@Randallovy: No #!$%@? nie wierzę... jak można po 4 meczach zwalniać trenera w takich warunkach? Miał transfery o które prosił? Nie. Zamknięto kadrę przed startem ligi? Nie. Jesteśmy w dolnej części tabeli? Nie - tracimy 3 #!$%@? punkty do lidera! Polska #!$%@? mentalność.
  • Odpowiedz
@Randallovy: Widać tendencję spadkową co do ilości traconych goli.

To #!$%@? można trenera teraz kalendarzem zwolnić... wystarczy ustawić pod rząd Legię, Lecha i kogoś jeszcze i już
  • Odpowiedz
@Randallovy: co ja czytam. Niby Smuda miałbyć projektem na dłuższą metę, ze specjalnym zaufaniem Cupiała aby odbudować zespół i mądrze nim zarządzać. Mam nadzieje że to tylko plota.
  • Odpowiedz
@Randallovy: nie wierzę, Smuda to dobry kolega właściciela, przegrał raptem 2 mecze w lidze, ale "kibice" Wisły już rchcą go wyrzucić. Ci kibice, co po dwóch porażkach wieszają psy na klubie i piszą po forach komentarze typu "no to spadek", niech #!$%@?ą do kolegów z Kałuży. Nie od dziś wiadomo, że co najmniej połowa kibiców siostry z gorszej strony Błoń to przeżuty z Wisły, co tylko kibicami sukcesu byli. Wczoraj
  • Odpowiedz
@Randallovy: dobra napisał tam, że "może być zmiana", ale tak się zastanawiając to kto za niego? Smuda to najlepszy polski trener na jakiego stać klub w obecnej sytuacji, bo jakoś nie chce mi się wierzyć że zatrudnią kogoś z zagranicy. A wywalić Franza i wpuścić jakiegoś drugiego trenera, czy kogokolwiek bez nazwiska, bo banda kiboli tak chce, jest nielogiczne.
  • Odpowiedz