Wpis z mikrobloga

@shido: Chodzi o to, że w tegorocznej odsłonie gry można grać tylko w trybie Ultimate Team gdzie tworzysz własną drużynę na bazie kart z zawodnikami itd. itp. Można grać jeszcze mecze w trybie Teams of the week.

Ale nie ma najważniejszego, przynajmniej dla mnie, trybu kariery dowolną drużyną.

Jestem oburzony.
@Sebeq92: Tak, trzeba było zapłacić 20 CBL za pełną wersję, którą odblokowywala inne tryby.

Ale tutaj tej opcji nie ma. Większość grała za darmoche, wiadomo ale to #!$%@? nie jest powód, żeby rezygnować z reszty.
@Defensywny: No właśnie o to mi chodzi. Że z tego co napisałeś to ich logika była taka, że mało kto grał w karierę, więc można się jej pozbyć, bo widocznie gracze wolą FUT. A to oczywiście nieprawda, bo mało kto grał w karierę, bo nie chciał płacić skoro mógł grać za darmo.
@Sebeq92: Tylko nie wiem po co się tego pozbywać skoro na pierwszy rzut oka zmienił się tylko trochę interfejs. Poza tym to wygląda jak Fifa 14 z kosmetycznymi zmianami. Więc w moim przekonaniu usunięcie tych trybów jest bezsensowne