Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy!!!

Potrzebuje Waszej pomocy,

Czuje sie strasznie dymany w sieci play jako abonamentowiec i płacę jakies 50 zł i #!$%@? ciągle mi coś naliczają i tak zamiast 50 zł naliczyło mi się sam #!$%@? jeden wie jak 200 zł za ostatni miesiąc, więc prosze Was doradźcie jak sie pożegnać z tymi #!$%@? z #play i jaka opcja byłaby najlepsza, żeby w jakiejś określonej kwocie mieć za darmo neta, dzwonienie do wszystkich i smsy ? Może być na karte.

#umowa #tmobile #plus #heyah #pytanie #pytaniedoeksperta #zlodzieje ##!$%@? #kiciochpyta ##!$%@?
  • 29
No, ja wiem mniej więcej za co, że coś tam w roamingu jak bylem zagranico z półtora miesiąca i za jakieś #!$%@? smsy. Troche też mój błąd i moja nieuwaga... Byłem też w salonie play ze dwa razy i typek mi powiedział, że to błąd systemu i że prawidłowa kwota mi przyjdzie na fakturze, ale raczej nie to pan przyjdzie i zwrot zrobimy i rekompensatę w ramach problemów z Pańskim kontem. #!$%@?
@qelser: a skąd ja mam wiedzieć? Musisz podejść do salonu lub dzwonić na infolinię. Wszystko zależy od wysokości abonamentu oraz czasu pozostałego do końca umowy. Robiłeś zgłoszenie w sprawie błędnego naliczenia opłat?
Tez mam w plej i czasem wydaje mi sie ze jestem dymany ale nie na tyle zeby zaintresowac sie bardziej niz powiedziec pod nosem '#!$%@?' ;)

Tak czy inaczej nie pierwszy raz czytam ze jakas siec kogos dyma. Przy takiej konkurencji jakby mieli jaja sobie robic to by upadli bo to nie pierwszy raz...
@pomarange: @instinCtoriginal:

Szczegółowy opis sprawy: Witam serdecznie!


Chciałem zapytać, dlaczego na moim koncie - pomimo uregulowania wszystkich płatności, widnieje saldo w wysokości 121,11 zł (stan na 17.09.2014 21:40). Proszę o pomoc, ponieważ nawet po podliczeniu kwot, które zostały naliczone poza abonamentem i również po podliczeniu wszystkich rozmów i SMS'ów wykonywanych w roamingu kwota ta jest zdecydowanie za wysoka! Byłem również w salonie Play i chyba miałem pecha. Pan konsultant potwierdził,
@qelser: teraz to az sam sie zdziwilem bo niby darmowe smsy wewnatrz sieci to juz standard a tu widze ze nawet tutaj sa haczyki... ja #!$%@?. Az sam musze sprawdzic jak to u mnie dziala. Moze dlatego czasem mimo malych ilosci wydzwonionych minut mi tyle nalicza (bo place jeszcze za 'darmowe' smsy)
@instinCtoriginal: skąd wy ludzie bierzecie takie teorie, że darmowe smsy w sieci to standard? Przecież taryf są setki, każda się czymś różni. Wbije sobie taki jeden z drugim do głowy, że usługa X jest w standardzie zawsze bo kolega kolegi szwagra tak miał to znaczy, że tak musi być wszędzie. Zapoznajcie się z taryfą, którą wybieracie, sprawdźcie cennik, a potem narzekajcie, że operator was dyma.
@Krupier: Dlatego, że ustaliłem to telefonicznie z kobitą która mi proponowała umowe i miałem te rzeczy wypunktowane i rozmawialem z nią ponad godzinę. A ty skąd snujesz takie durne teorie ze ktoś podchodzi do tematu jak twoi znajomi, ty albo twój szwagier?
@qelser: bo ja i @pomarange mamy praktycznie codziennie do czynienia z takimi ludźmi. Ustalałeś telefonicznie, nie wiem co ci ktoś tam mówił, ale kurde - zawierasz umowę, zobowiązujesz się płacić co miesiąc Xzł i nie zainteresujesz się tym co bierzesz? Jak ci w telefonie powiedzą, że za 10zł/mies. dostaniesz rozmowy bez limitu do wszystkich na Jowiszu to też to łykniesz?
@Krupier: skoro rozmowa jest rejestrowana i wypytujesz po 10 razy to chyba można kogoś brać na powaznie, czy sie myle? Przepraszam, uniosłem się nie chciałem Was obrazić...
@Krupier: Pisałem ale człowiek szybko sie poddaje, ja nie za bardzo mam czas sie z tym pieprzyć dlatego pytalem o jakąś treściwą alternatywę. Jesteście konsultantami w Play?
Hehe nie czytacie regulaminów i potem wielki bol tupy. Robię na CC u fioletowych i większość takich przypadków wynika z "nieogaru" Klientów. I beke mam jak tego typu Klient straszy ukikem sadem a i od żydowskiej #!$%@? wyzwie nie raz... A i chce z szefem playa rozmawiać co to na worze € siedzi w Izraelu.