Wpis z mikrobloga

@Axoi: mieszkam na kurdwanowie i odpuść tutejsze tanie słuchawki czy coś. Masz piękne połaczenie do Bonarki (164) i tam masz Komputronik albo śmigaj 244 do Solvay i masz Media Markt i zainwestuj w coś porządnego. Ja całe zycie inwestowałem w nołnejmy za max 50zł i co chwile padały albo to głosnik słaby albo to kablem poruszać trzeba było to sie #!$%@?łem i kupiłem AKG K512 za 140zł i od 3 lat
@xamil54: A o jakims małym komputerowym "osiedlowym" byś powiedział przy okazji. wiem że jest komputronik ale w dużym salonie nigdy niczego nie kupie i #!$%@?.
@Axoi: wyjasnij, dlaczego w dużym salonie nie? ja zawsze tam kupuje, bo tam sa markowe sprzęty z najwyzszych półek a takie małe nie maja :)

Celuj w Philipsy SHP1900, miałem je, nie powalają ale są ok i są wygodne :)

W media markt sa za 39zł a w komputronik 42zł :)
@xamil54: Bo w dużych salonach wnerwiają mnie sprzedawcy którzy graja profesjonalistów a gówno wiedzą. :P wczoraj już byłam zmuszona kupić w takim zasilacz, i tylko dlatego że to moja znajoma tam pracuje. Ale nigdy więcej. Przynajmniej jeśli nie będę musiała. Tutaj w Krakowie nie mam znajomych w dużych salonach.

Tak, jestem studentką, od środy.
@Axoi: masz racje, i nie zawsze tak jest, ale my tu gadamy o tym zeby kupic a nie zeby od nich zaciagnac opinie :) idziesz do komputrnika, dzin dobry mowisz ze taki sprzet chcesz i tyle i wszystko zawszze idzie sprawnie :) chociaz, jak kupisz cos taniego to zaraz ci to padnie i sama sobie odpowiedz na to pytanie czy jednak warto? Ale zmuszac nie bede, chcesz kupic cos tutaj na