Wpis z mikrobloga

@maciejbo1: spokojnie starczy im sił - jedzie ich 8 dla 1 kwiatka.. Niemiec, Gołaś, Poljan, Huzar zostaną spokojnie do pomocy na ostatnie rundy, jeżeli Niemiec będzie miał noge to spodziewam się ciekawych ataków :) jak dla mnie kapitalnie to wyglada
  • Odpowiedz
@szoon: Ale zobacz, teraz wyjedzie się ktoś z polskich drużyn i potem pożytku nie będzie. Nie lepiej byłoby ich wykorzystać nawet na dobre rozprowadzenie innych pomocników na 50km do mety.

Ważna rzecz: To są tylko moje opinie, Ci ludzie o których teraz rozmawiamy wygrywają światowe wyścigi, na pewno wiedzą co robią, jednak po prostu mnie to zastanawia, nie ogarniam wszystkich kwestii taktycznych jeszcze.
  • Odpowiedz
@szoon: Niemiec w pełni podporządkowany nadawaniu tempa. Jeśli pracuje od dobrych nastu kilometrów, to raczej wątpię w jego ewentualny atak. Myślę, że do ewentualnych wczesnych kontr przewidziani są Huzarski i Paterski.
  • Odpowiedz
  • 0
@rooger: o widzisz, ogladam urywkami aktualnie to troche zdziwko jak mowisz ze Niemiec juz pracuje.. wydawal sie tam najmocniejszy po kwiatku
  • Odpowiedz