Wpis z mikrobloga

@Grovve: W tym sensie.... No więc - nie jest. R8 jest okropne, przesadzone, próbujące być czymś, czym nie jest - w sumie jak cała marka Audi. Wybacz, ale jak widzę Aston Martina DB9, a potem patrzę na R8 to się zastanawiam gdzie ci Niemcy mają oczy... Aston, gdyby był człowiekiem, to by mógł mieć tytuł szlachecki. Audi by kręciło kebaby na dworcu.

Porównania do takich cudów jak 458 to nawet nie
@piker: może masz rację z tą ceną i audi r8 jest tanim super samochodem. ale jak na debiutanta to wyszło im to co najmniej dobrze. ferrari zawsze były dla mnie dziwnymi tworami z czerwonym lakierem i brzydko brzmiącym silnikiem. jeśli oczywiście byłoby mnie stać to byłoby ostatnim autem jakie bym kupił.

ale to jest wolny rynek ;p
@Grovve: Kiedyś też nawet lubiłem VW, na VWManii byłem dwa razy... No a potem zainteresowałem się motoryzacją na poważnie, pojeździłem masą różnych aut i teraz wiem, że VAG'i to gówno. Przykro mi, ale w każdym segmencie jest masa lepszych propozycji, niż te od Führerwagena. Chociażby Passat - uwielbiany przez miliony, gorszy od praktycznie każdego innego przedstawiciela segmentu D.

Zresztą unikam jak ognia kupowania czegokolwiek, co jest niemieckie.