Wpis z mikrobloga

No i po koncercie!

Powiem Wam tak - 11 tysięcy osób na publiczności i owacja na stojąco robią wrażenie. Z ciekawostek, to mogę Wam zdradzić że wyczekiwany przez wszystkich Hans Zimmer był na pierwszych paru minutach koncertu, potem się zmył. (Sorki @yodaa1). Co najlepsze, okazało się, że śpiewała z nami pani konsul generalna Niemiec, z którą (o tym nie wiedząc) nawijałem parędziesiąt minut na przeróżne tematy.

Na foto widzicie to, co ja zobaczyłem wchodząc na scenę. Morze ludzi!

Dzięki wszystkim, który przybyli i zechcieli posłuchać nas! :)

Tyle na dzisiaj, jestem wymasakrowany i zmęczony, a jutro o 6 rano wyjazd do #poznan na koncert. (Jakby ktoś był zainteresowany: Tadek Symfonicznie, godzina 18, aula UAM, Wieniawskiego 1. Wstęp wolny.

Subskrybuj-> #zakulisamimuzyki

#krakow #muzykafilmowa #krakowarena #fmf
Pobierz
źródło: comment_B4mQmhSwkf90lf75aq4h4LbT6Yuzr3kw.jpg
  • 8
@mattttx: Wiesz jaki tytuł miał utwór grany na samym końcu imprezy? Już po napisach końcowych, gdy były pokazywane kadry z produkcji filmu. Brzmiało to jak skrócona wersja barbarian horde, ale nie jestem pewny.
@mattttx: trudno się mówi. Nigdy nie oglądałem tego filmu i zrobił na mnie duże wrażenie z muzyką na żywo. Arena też zrobiła na mnie wrażenie. Jak patrzysz na to zdjęcie to siedziałem gdzieś po lewe stronie z moim różowym. Bardzo OK. Polecam allegrowicza.

edit: a dostał brawa za muzykę na koniec filmu. Co za gość :D
@buntpl: u mnie w partyturze to było "End/Credits". A samo w sobie było kawałkiem chyba właśnie wspomnianiego przez Ciebie utworu.

@mactrix: no właśnie nie miałem jak, bo się zawinął do hotelu 5 minut po początku filmu... Mam za to z maestro :P