Wpis z mikrobloga

@vestar: mam nadzieję że ci zabiorą prawo jazdy i u---------z sobie łeb wjeżdzając pod jakąś naczepę. Dobrej nocy życzę. I nie daj boże zeby ktoś inny w wypadku ucierpiał, bo i po co?
  • Odpowiedz
@Lukas77986: jechalem na mazury z wawy przez Łomżę i pomyslalem, ze spróbuje zamknac licznik bo tam jest ladna, dluga droga, a akurat mialem zielona fale wiec sie udalo, ledwo wyrobilem przed rondem, az musialem sie skladac i na pas wewnetrzny mnie zsunelo
  • Odpowiedz
@vestar: zawsze r-----------ą mnie ci którzy życzą śmierci tym co potencjalnie narazili choć w małym stopniu życie innych.

albo nawoływanie do brutalnego znęcania się nad kimś kto wcześniej znęcał się nad jakimś szczurem
  • Odpowiedz
@bbackbone: nie masz jaj by robic takie rzeczy jak ja i dlatego zazdroscisz i mnie wyzywasz, nie masz pojecia co sie czuje jak sie czuje taka predkosc, jedzie w pelnym skupieniu by w razie czego przynajmniej sprubowac zareagowac... dlugo by opowiadac

@2PacShakur: uwierz, ze mi to nie grozi, juz troche kilometrow zrobilem na jednosladzie i umiem przewidywac
  • Odpowiedz