Wpis z mikrobloga

@ixyz: jak cię nie ciągnie w stronę miasta możesz podjechać dalej wzdłuż A8 (mały ruch, niestety bez ścieżek rowerowych i paskudna nawierzchnia), a potem wyasfaltowaną ścieżką na lotnisko - z tym że po co i co dalej nie wiem ;)

jak lubisz się rzucać się w oczy możesz zawrócić przez parking pod terminalem - tam raczej rowerów nie widują

albo możesz potem wrócić Strzegomską/Robotniczą (do pętli 23 jest droga dla rowerów) a potem na Legnicką z powrotem
  • Odpowiedz
@ixyz: możesz jechać albo Legnicką na Rynek albo przejechać przez most Milenijny i dojechać do wałów i jechać sobie nad Odrą. Możesz też przejechać przez Gądowiankę i pojechać w stronę Nowego Dworu a potem na lotnisko.

Ewentualnie wyjechać sobie poza Wrocław i odwiedzić Psie Pole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ppawel: a powiedz mi jak sie moge dostac na płyte lotniska? znasz jakies tajne przejscie? zraz sobie trase na endo opracuje zeby mnie poprowadziła i wyruszam
  • Odpowiedz
@ixyz: poza terminal raczej nie przejdziesz bez biletu, odprawy i kontroli :) ale w sumie od strony parkingu VIP możesz podjechać pod samą siatkę i pooglądać przez kratki samoloty, jakiś pasażerów i wózki z bagażami ;)
  • Odpowiedz
@ixyz: Jednak trafiłeś :) gratulacje. A następny razem polecam okolice Szymanowa na rowerze. Jedziesz przez łąki wzdłuż Widawy i zaliczasz lotnisko :) i fajna jest śluza tam w jednym miejscu bardzo urokliwe tereny :) to ze Stablowic będziesz mial sporo km do domu.
  • Odpowiedz
@cyberyna: fajne? raczej nie niezły syf tm jest prę lat juz sie tm nie kąpałem :) a te okolice szymanowa rozrysuj mi na mapce, widzę że znasz parę ciekawych miejsc w które można się wybrać zaproponuj cos jeszcze... dzisiejszy wypad na lotnisko po drodze z koniami był super :)
  • Odpowiedz