Wpis z mikrobloga

@mazzatella: Nie jest mój, wziąłem go pod pachę jako zastępczy bo obiecali mi dać jakiś to sobie luxmana zażyczyłem. 1200 krzyczą za niego pewnie by coś zeszli nie jest poniszczony, po pełnym przeglądzie, wszystko działa.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Nomos audio, ja akurat klocek u nich kupiłem wcześniej grundig fine arts a-9000 z tunerem a-907 i kolumny ale we wzmacniaczu potem zauważyłem że powinno działać podświetlenie w kilku miejscach to się zaoferowali że zrobią za darmo i coś pożyczą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mazzatella: Mi się wydaje jakby luxman miał lepszą dynamikę ale gorszą kontrole na basie i jest mniej analogowy w graniu od a-9000 oraz nawet minimalnie ostrzejszy.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Za 900 mieli z drewnianymi bokami, odsłuchem i na miejscu w bardzo dobrym stanie wizualnym. No i jak wróci to podświetlenie zrobią więc w pełni sprawny będzie, nie zwróciłem na to uwagi ale to tylko dwie żarówki. Warto pojechać dużo ciekawych rzeczy mają za pierwszym razem od tych regałów pełnych sprzętu miałem oczy jak dziecko w sklepie z zabawkami :D.
  • Odpowiedz
@Ojezu: Ja jestem cebulakiem pod tym względem. Zwykłem kupować okazyjnie, jak ktoś nie wiedział co sprzedaję, albo jakieś lekko uszkodzone klocki, które można łatwo postawić na nogi. Mam kolegę, który jest w tym mistrzem. A właściwie miałem, bo ostatnio kontakt się jakoś urwał. Ale dzięki niemu gościły u mnie wspaniałe klocki, głównie decki i szpulaki. Niektóre zostawały, inne tylko do testowania. W każdym razie potężne doświadczenie zyskałem.
  • Odpowiedz
@jamtojest: A ja wolę już tam bo po serwisie sprzęt jest i duży wybór oraz serwis dla klientów w lepszej cenie.

Zawsze można potargować właściciel bardzo w porządku.

Kiedyś tak robiłem ale już mnie szlag trafiał bo co jakiś czas jakieś szroty posklejane mi się trafiały albo zaniedbane złomy.

A serwis koło siebie mam nad wyraz c-----y http://www.radioserwis.waw.pl nie polecam.
  • Odpowiedz