Wpis z mikrobloga

Zamawiam takie głośniczki, które np przez bluetooth można połączyć z #android i będą grały sobie gdzieś, umilając czas przy jakiś imprezach plenerowych tudzież innych dziwnych miejscach. Jak dojdą to zrobię małą recenzję. Wyglądają solidnie, a za 20 PLN to może się opłacać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli jesteś zainteresowany to zaplusuj ten wpis to przy następnym cię po prostu zawołam.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Hot-Portable-Bluetooth-Speaker-Wireless-MINI-Stereo-Super-Bass-Alloy-Body-MP3-Player-Eight/2023233597.html

#aliexpress #zakupy #muzyka
Wirtuoz - Zamawiam takie głośniczki, które np przez bluetooth można połączyć z #andro...

źródło: comment_MCiG0Aa9g4LW0hMAFtCQ1PXTddtizN9L.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: ja mam Xmi mini 2, jakie to małe cholerstwo ma moc :D trochę drożej wychodzi bo ok 70-80zł ale warto :) no i na kabel ale dla mnie to lepiej, dodatkowo można podłączyć wiele głośniczków ze sobą
umiar - @Wirtuoz: ja mam Xmi mini 2, jakie to małe cholerstwo ma moc :D trochę drożej...
  • Odpowiedz
@Kapoan: dość sporo, wg producenta jak dobrze pamiętam 12h, osobiście nie udało mi się go do końca rozładować bo nie był tak długo używany bez dostępu do prądu
  • Odpowiedz