Wpis z mikrobloga

Zamawiam takie głośniczki, które np przez bluetooth można połączyć z #android i będą grały sobie gdzieś, umilając czas przy jakiś imprezach plenerowych tudzież innych dziwnych miejscach. Jak dojdą to zrobię małą recenzję. Wyglądają solidnie, a za 20 PLN to może się opłacać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli jesteś zainteresowany to zaplusuj ten wpis to przy następnym cię po prostu zawołam.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Hot-Portable-Bluetooth-Speaker-Wireless-MINI-Stereo-Super-Bass-Alloy-Body-MP3-Player-Eight/2023233597.html

#aliexpress #zakupy #muzyka
źródło: comment_MCiG0Aa9g4LW0hMAFtCQ1PXTddtizN9L.jpg
  • 58
@Kapoan: dość sporo, wg producenta jak dobrze pamiętam 12h, osobiście nie udało mi się go do końca rozładować bo nie był tak długo używany bez dostępu do prądu
@Wirtuoz: Wątpię czy długo będziesz zadowolony z jakości dźwięku z takich głośniczków. Bynajmniej nie uważam się jakiegoś audiofila, ale wolałbym już wydać ten cały worek 150-200 cebul i kupić coś markowego, co gra jednak lepiej niż głośniki w laptopie.
@Wirtuoz: mam dokladnie taki sam tylko z jakimś napisem, kupiłem w Turcji. Jest naprawdę zajebisty. Ja mam pod spodem made in U.S.A. a kolega made in Japan, ale działa ok 6-8 godzin i jest naprawdę warty swojej ceny. Ja kupiłem w poprzednim roku za 20euro i uważam, że jest ok. Kupiłem w biedrze synowi też podobny kształtem i nie sprawdził się. Twój wygląda identycznie jak mój i ma czytnik micro SD
@Wirtuoz: jak zależy Ci żeby był mały do ten co podałem wyżej naprawdę daje rady, ogólnie firma xmi się specjalizuje to takich głośniczkach, jak może być większy to np creative d100 daje rade podobno (ale na żywo nie widziałem) ale to już ceny od ok 150zł
@Wirtuoz: mam taki, raczej nic ciekawego, dostałem jako gratis do golarki, w media expercie dawali go do towarów brauna.

@umiar: taki też mam, ten już polecam, aczkolwiek mniejszy gabarytowo JBL Flip jest dużo lepszy.
@mrOlii: bardzo fajne jest sterowanie iPodem czy iphonem, przełączanie muzyki i odbieranie rozmów, zasięg w terenie niezabudowanym gdzies Max 7 metrów, bateria na początku spoko, wytrzyma gdzies 2 godz, pozniej gorzej.

Dźwięk nawet nawet, sa bardzo głośne i maja dość spore basy