Wpis z mikrobloga

Siema mirasy!

Trzy miesiące temu rozstałem się z #tfwnogf i poznałem wspanialy #rozowypasek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogolnie wszystko sie nam ukladalo jak w bajce do niedawna. Ona twierdzi, ze bardzo mnie kocha i w ogole swiata pozamna nie widzi. Problem w tym, ze wyjechala do hiszpanii sama tydzien temu a ja nie do konca jej wierze. Ostatnio wrzucila na FB fotki i tu zwracam sie z prosba do #csiwykop czy na tym zdjeciu a dokladnie odbiciu widac cos podejzanego? np hiszpana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak myslicie miraski? Moge jej ufac czy to #egzotycznaprzygoda
nemo3 - Siema mirasy!

Trzy miesiące temu rozstałem się z #tfwnogf i poznałem wspania...

źródło: comment_h6rwU0VMICo6Zi58iWeCxSgxMxLL7rxL.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nemo3: Na zdjęciu widać, że cień z kieliszka idzie w tę/tą samą stronę co miseczka z oliwkami. W odbiciu kieliszka widać spód tego samego kieliszka (trochę fizyki nie zaszkodzi) i oliwki których cień skierowany jest w tę/tą samą stronę. Wniosek? Cień pada w jedną stronę więc jest to ten sam kieliszek, więc na stole stoi tylko jeden. Talerz jest też jeden, widać cały stół, inwigiluj dalej ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@nemo3: Współczuję ci bo musisz być zajebiście niedowartościowanym człowiekiem. Ja na miejscu twoje laski bym olał ten związek, bo twoja paranoja zatruje życie wam obojgu. Nie obraź się, ale dawno nie spotkałem się z równie debilnym pomysłem.
  • Odpowiedz
@nemo3: Ja tam w odbiciu widzę murzyna z maczugą do kolan. A tak serio to wyluzuj cumplu. Jak się będzie miała puścić to się puści z sąsiadem w mieszkaniu obok. Nic nie poradzisz. Też kiedyś miałem kobietę i bym dał sobie za nią rękę uciąć...
  • Odpowiedz
@lasic01: Możesz znaleźć sobie jakieś inne zajęcia. Może chodź na basen, na sanki, do muzeum, nie musisz siedzieć bezczynnie. miałem na myśli rozdzielenie się na kilka godzin, żeby każdy mógł cieszyć się swoim hobby, ale wieczór i noc już spędzacie razem. Ewentualnie wyjazd grupowy ;)
  • Odpowiedz