Wpis z mikrobloga

O #!$%@? mać. W nawiązaniu do tego tagu: #bogponadhajs i TEGO linku, co to jakiś gimba usiłował atencję robić na nagraniu jakiegoś gitarzyska z jakiejś oazy.

Co to #!$%@? za tag. Jakiś filmik z oazy i już #!$%@? mega gorące zdobywa? To może jedźmy #!$%@? śmieszne filmiki z niepełnosprawnymi, z bezdomnymi czy coś. Ten poziom Panie i Panowie? O to chodzi? Ja tu nie o religii mówię, ale zebrała się jakaś Oaza - wykopki megabeka. Zbierze się koło gospodyń wiejskich - wykopki też mega beka. To może zróbmy #!$%@? konkurs na największego stulejarza z #pokazmorde - dajmy szansę tej oazie też się z nas pośmiać. Nie bronię ich, ale wypoku - trzymaj poziom. Ja wiem, że mirko to wolna ziemia, ale Panie i Panowie - no bez jaj. Wrzucacie śmieszne dla was filmy z Oazy - to swoją babcię też wrzucie, co to się modli za wasze zdrowie w pobliskim kościółku. #!$%@? wszyscy odważni i bekę kręcą.

Nie kręcę gównoburzy. Tylko zaraz mi tu wpadnie bezpieczny w internetach okularnik Szymon, co to walczy o tagi #gardzekimkolwiek, #jestemciota

#wypoksiekonczy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hofier: ja też próbuję. Mirko ma swoje prawa, ale chciałbym w jakiejś normie, bez szmacenia, oczerniania, śmiania bez podstaw itp. Mirko to zajebista sprawa, byle ją umiejętnie wykorzystać.
  • Odpowiedz