Wpis z mikrobloga

@thecackok: Na steamowym oryginale ofc (dostałem za wpłacenie $45 na nowego Tormenta). Trzeba kupować dobre gry, inaczej będziemy dostawać wyłącznie Dragon "naciśnij przycisk, żeby coś zajebistego się wydarzyło" Ejdże, Fąląłty od Bethesux i inne perełki tego pokroju.
@thecackok: Mam nadzieję, że po Tormencie definitywnie porzucą Unity3D. Ten silnik jest kosmicznie zły i podejrzewam, że wiele błędów wynika właśnie z niego.

Do tego dochodzą notoryczne problemy z wydajnością na moim sprzęcie z i5-4590, 8GB RAM, GTX 770 2GB.

No ale co się dziwić, skoro Conquistador: Expeditions (gra innego studia na tym silniku) spaliła kartę graficzną George'a Ziets'a (gościa odpowiadającego za genialną Maskę zdrajcy, obecnie jeden z pisarzy w Pillars
@thecackok: W dwóch słowach- klasyka gatunku. Chociaż wydajność mogłaby być lepsza. Wydaje mi się, że to jednak ich wina. W koncu Unity może chodzić na naprawdę słabych komputerach, a mi na minimalnych muli. Inna sprawa, że mam laptopa(NVIDIA GeForce G 103M, 2.2 GHz Intel Core2 Duo Processor T6600)