Wpis z mikrobloga

@PanG: szczyny zwykłe, p--o dla plebsu, jak tyskie czy volt. Dobrego piwa nie piłeś. I nie nawiązuję tu do nawet do wypowiedzi tego chama. Po prosty cieach no szczyny. I nic tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
@blubi_su: a który to jest prosty ciechan? bo dla Twojej wiadomośći jest pare odmian, i jeśli nazywasz grand prix szczynami to w sumie w dupie mam Twoje zdanie
  • Odpowiedz
@PanG: Daleko mu do piwa wybitnego. Można mu dać co najwyżej 3. Nie umywa się do tak popularnego i wcale nie wybitnego Rohozeca Skalaka 12stki czy nawet do Svijanego Ritira. Jest po prostu słabym, przeciętnym piwem.
  • Odpowiedz
@blubi_su: ja sie pytam czemu ty Rohozeca Skalaka i Svijanego Ritira czyli lagerychcesz porównywac z IPA i mowić które lepsze, a nie o to czy byles w St. Louis
  • Odpowiedz
@PanG: No k---a koleś Ty czytać umiesz? Porównałem lagery do reszty ciechanów. A jeśli chodzi o IPA to porównałem do Schlafly. I skup się, ja wiem że w gimbazie poziom niski, ale postaraj się. W porównaniu do browaru Schlafly X-IPA ciechan grandprix to dno i wodorosty. Zakumałeś?
  • Odpowiedz
@Kraker245: ja kupiłem dzisiaj Ciechana Portera. Normalnie kupiłbym Grand Imperial Porter, ale Ciechan był w lekkiej promocji i konsumpcji będzie towarzyszyła przyjemna refleksja o tym, jak bardzo lewaków rozboli d--a, gdy okaże się, że Ciechanowi znów wzrosła sprzedaż.
  • Odpowiedz