Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje doradztwa konsolowego. Zastanawiam się nad kupnem konsoli - w tym przypadku bój toczy się pomiędzy PS3 a PS4.

Wiadomo - każda z nich ma swoje plusy i minusy.

PS4 - slaba zywotnosc padow, mala ilosc gier (na obecna chwile), praktycznie konieczny abonament do gry przez siec no i cena w porownaniu do PS3.

Gry pod PS3 jeszcze beda wychodzic przez dluga ilosc czasu, ale mam wrazenie ze wybranie PS3 to polsrodki ktorych moge zalowac w przyszlosci.

Potrzebuje obiektywnej porady :(.

#ps3 #ps4 #dylemat #pomocymikroby
  • 21
@_Marshall: Panie, kupiłem ponad rok temu PS3. Gdzieś już o tym pisałem, takie temat są przeciętnie 3 razy dziennie. Do dziś ograłem może z 15 gierek, a w planach mam zakup kolejnych. Myślałem chwilę nad PS4, ale po prostu mi sięto nie kalkuluje - na czwórce po prostu nie ma w co grać na chwilę obecną. Jeśli to Twoja pierwsza konsola to bier trójkę, ograsz wszystkie dobre tytuły i przesiądziesz się
@_Marshall: Nie pożałujesz, choć grafika już nie ta, to gier masz dużo. Enslaved, Bayonetta, seria Uncharted, jakieś FF, Last of US, odświeżone wersje Ico i SotC, seria Skate... i można jeszcze więcej tego wymienić, tak na szybko z głowy wymieniłem. Ograłeś to co najważniejsze na PC, ale exy to PS3 miało wyborne.
@_Marshall: wiekszosc lepszych gier wychodzi/wyjdzie w wersji hd do kwadratu na ps4. Ja obecnie juz wiecej razy odpalam ps4 niz ps3 (mimo, ze mam tam od groma gier jeszcze do ogrania).
@_Marshall: a ja miałem identyczną sytuację jak Ty i identyczny dylemat. Po rocznym przemyśleniu wziąłem jednak ps4. Wolę iść do przodu i chcę grać w gry, które dadzą więcej możliwości jak Gta5 np na PS4, po za tym teraz wychodzi coraz więcej gier. Niebawem nowy Assasin, Wiedzmin i wiele innych więc ja taką decyzję podjąłem i póki co nie żałuje :)