Wpis z mikrobloga

Tym razem opowiadam o Kosowie! Byłem tam dwa razy, w tym tydzień na przełomie lipca i sierpnia.

Czy Serbia przypadkiem nie uznała niepodległości Kosowa rok temu? Czy wojny w Kosowie można było uniknąć? Dlaczego Rugova jest lepszy od Thaciego? A w zasadzie kim oni w ogóle są? Jak finansowane było UCK? Czy Albańczycy po Kosowie odpuścili czy może kontynuowali dzieło Wielkiej Albanii? Jak to z tym Kosowem dzisiaj?

Ci co obejrzeli mój odcinek o Osetii Południowej wiedzą, że warto obejrzeć i ten. Resztę - zapraszam. To nie jest film na 3 minuty jak typ w-------a karmę dla psa - zarezerwuj chwilę ;)

Nie jest to łatwa sztuka zrobić taki materiał więc zanim rzucisz "KŁAMCA, PRZEMILCZAŁ", łapa w dół, zgłoszenie administracji - po prostu skomentuj, najlepiej pod filmem. Najlepiej ze źródłem. Będę weryfikował, będę dogrywał erratę, chcę aby te filmy pozostały na długo jako baza wypadowa do dalszego zdobywania wiedzy.

https://www.youtube.com/user/ThumbingTheStans - kanał do subskrypcji.

#thumbingthestans -> tag do obserwowania

#serbia #kosowo #rosja #ukraina #wojna #albania #balkany

#podroze #autostop
N.....2 - Tym razem opowiadam o Kosowie! Byłem tam dwa razy, w tym tydzień na przełom...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach