Wpis z mikrobloga

No mirki #!$%@?łem...

Ale uświadomiłem sobie, że jak byłem w anglii i nie fapałem ze 2 - 3 tygodnie to wgl w domu nie siedziałem, dosłownie nie mogłem wysiedzieć w domu, gdy miałem wolną chwile to spacerowałem po Londynie, do roboty chodziłem bez żadnych "niechęci" - nie musiałem się motywować ani zmuszać. Skolei mój wspólolaktor fapał codziennie - jak ja w Polszy i on żył tak samo jak ja w Polszy - chwila wolnego czasu, to poleżeć, wejść na kompa, posiedzieć mimo, że wcale nie pracował ;o

Dopiero dziś mi się to przypomniało jak nie fapałem 3 ostatnie dni i sie złamałem wczoraj i dziś znów nie mam ani grama energii - tylko bym leżał...

#goszkierzale

#nofapchallenge

#smuteczek

#1 dzień
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dojrzalosc przychodzi z wiekiem


@vestar: Czyli jak będę tak dojrzały jak Ty, to będę pisał w internecie o tym jak powstrzymuję się od walenia konia, a nie tak jak teraz- uprawiał seks ze swoją partnerką? To ja nie chcę być tak dojrzały( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MOZE DOJRZEJESZ I ZROUMIESZ, ZE JESTES GEJEM?


i bedziesz dawal dupy zamiast walic konia xD


@vestar: Widzę, że wchodzimy na wyższy poziom dojrzałości, którego mam nadzieję nigdy nie osiągnąć.

Wracaj do fapania dziecko, bo pisanie w necie słabo Ci idzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiszczak: hehe xD jestes w moim wpisie w ktorym informuje, ze koncze z nalogiem, ty #!$%@? jakies glupoty bez pojecia stawiajac siebie jako kogos lepszego odemnie, znow powtarzam pieprzysz bez sensu glupoty i na koniec mowisz, zebym wracal do fapania xD zapomniales o czym gadamy wgl xD

ty idioto xD
  • Odpowiedz
zapomniales o czym gadamy wgl


@vestar: Chyba Ty. Twierdzisz, że fapanie zmęczy i wyciśnie energię bardziej niż seks. Od kiedy pytam w jaki sposób Twoją jedyną odpowiedzią są wycieczki osobiste bądź stawianie się w roli dojrzałego dorosłego (dojrzały, uzależniony od walenia konia, niezła beka).

ty idioto xD


Aż mi w nerki poszło iksde
  • Odpowiedz
@vestar: Gdybyś tak bardzo znał seks nigdy byś w niego nie wpadł. Ty głupiutki jesteś skoro jeszcze nie rozumiesz dlaczego Cię wyśmiewam. Znawca seksu wpadający w uzależnienie od samogwałtu. No #!$%@? parodia iksde
  • Odpowiedz