Wpis z mikrobloga

No mirki #!$%@?łem...

Ale uświadomiłem sobie, że jak byłem w anglii i nie fapałem ze 2 - 3 tygodnie to wgl w domu nie siedziałem, dosłownie nie mogłem wysiedzieć w domu, gdy miałem wolną chwile to spacerowałem po Londynie, do roboty chodziłem bez żadnych "niechęci" - nie musiałem się motywować ani zmuszać. Skolei mój wspólolaktor fapał codziennie - jak ja w Polszy i on żył tak samo jak ja w Polszy - chwila wolnego czasu, to poleżeć, wejść na kompa, posiedzieć mimo, że wcale nie pracował ;o

Dopiero dziś mi się to przypomniało jak nie fapałem 3 ostatnie dni i sie złamałem wczoraj i dziś znów nie mam ani grama energii - tylko bym leżał...

#goszkierzale

#nofapchallenge

#smuteczek

#1 dzień
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopiero dziś mi się to przypomniało jak nie fapałem 3 ostatnie dni i sie złamałem wczoraj i dziś znów nie mam ani grama energii - tylko bym leżał...


@vestar: Nie uprawiaj nigdy seksu, bo umrzesz z przemęczenia.
  • Odpowiedz
A pozatym sex jest zupełnie czymś innym niż fapanie


@vestar: Walenie gruchy męczy Cię bardziej?:)

jak wreszcie go spróbujesz to zrozumiesz


Jak będziesz miał seks na codzień to nie zmęczysz się fapaniem xD
  • Odpowiedz
#!$%@?


@vestar: Nie denerwuj się tak. Może gdybyś zamoczył siusiaka w prawdziwej cipce, a nie nawilżonej ręce byłbyś spokojniejszy?:)

pozbycie
  • Odpowiedz
kiedys pojmiesz


@vestar: Kiedy? Wtedy gdy wejdę na wyższy poziom fapowania? Nie unikaj rozmowy skoro masz tyle argumentów w zanadrzu:) Jak walenie może zmęczyć i odebrać energię bardziej niż seks? Chętnie poznam Twoje magiczne sposoby.
  • Odpowiedz
@vestar: Czas zmarnowany na osobiste wycieczki mogłeś przeznaczyć na napisanie choć jednego argumentu przemawiającego za tym, że seks jest mniej wyczerpujacy niż samogwałt. Gdybyś Ty mentalnie wyrósł z gimnazjum wiedziałbyś, że na argumentach powinna opierać się rozmowa. Będę pokazywał ten wpis Synowi, żeby wiedział jak nie rozmawiać z ludźmi. A teraz EOT, bo i tak nic do powiedzenia nie masz znawco seksu.

  • Odpowiedz