Wpis z mikrobloga

Mirki według mnie to zostaliśmy chyba MISTRZEM ŚWIATA POLSKI. Bo w największych gazetach sportowych europy jest taka posucha, że tylko mnie uświadamia jaki ten sport jest żałosny ( ͡º ͜ʖ͡º)

#siatkowka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kkarol93: Ja j---e to wszystko jest kwestia z------j mentalnosci. W futbol amerykanski graja tylko amerykanie i w mistrzostwach swiata biora udzial tylko amerykanskie druzyny. Niby wszystkie inne kraje maja gleboko w dupie ten sport a jakos nie widze zeby smutali z tego powodu. Wrecz przeciwnie. Chwala sie tym na caly swiat
  • Odpowiedz
@RolnikSamWdolinie: ja nie neguje tego sukcesu, po prostu myślę sobie, że skoro wygrali pieprzone mistrzostwo świata, to pójdzie to w świat jakiś szacunek, ktoś się dowie, że Polska istnieje i nie jest tylko państwem leżącym obok Ukrainy, ale to nic kompletnie nic i to mnie boli.
  • Odpowiedz
@kkarol93: naprawdę potrzebujesz zainteresowania całego j------o świata? Potrzebujesz, aż takiego dowartościowania? Wygraliśmy z najlepszymi drużynami świata, zdobyliśmy mistrzostwo po pięknej grze punkt za punkt z najlepszą drużyną XXI wieku!!

Fakt jest taki, że jedynym globalnym sportem jest piłka nożna i tylko o niej mówi cały świat, ale nie umniejsza to innym dyscyplinom!
  • Odpowiedz
@kkarol93: nie, wypowiadasz się w swoim imieniu, nie w imieniu narodu. Z tego co widzę wśród rodziny, sąsiadów, znajomych to wszyscy się cieszą nikt nie psioczy. Tylko w internecie, gdzie jest masa cebulaków, trolli, sebixów i po prostu smutnych ludzi, znalazłem narzekanie. Nigdy wcześniej nie myślałem, że znajdą się ludzie bagatelizujący tak wielki, ba, ogromny sukces polskich sportowców!
  • Odpowiedz
skoro wygrali pieprzone mistrzostwo świata, to pójdzie to w świat jakiś szacunek, ktoś się dowie, że Polska istnieje i nie jest tylko państwem leżącym obok Ukrainy


@kkarol93: xD

Nigdy wcześniej nie myślałem, że znajdą się ludzie bagatelizujący tak wielki, ba, ogromny sukces polskich sportowców


@dzangyl: Ale czym tu się jarać? Gdyby nie to, że mam w domu telewizor grający cały dzień i czasem zdarza mi się go mimowolnie
  • Odpowiedz
Ale czym tu się jarać?


@Chodtok: sportem, rywalizacją, świetną grą.

Gdyby nie to, że mam w domu telewizor grający cały dzień i czasem zdarza mi się go mimowolnie posłuchać, to pewnie to dzisiaj zastanawiałbym się co robił pod Narodowym ten biało-czerwony tłum jakiś czas temu.


@Chodtok: Oczywiście, że nie wszyscy się tym interesują, kto miał wiedzieć ten wiedział co ten tłum tam robił. Jak ja nie lubię czegoś
  • Odpowiedz