Wpis z mikrobloga

Kurde, w tym całym windows phone wszystko jest jakoś inaczej. Wysłanie zdjęć przez bluetooth tylko pojedynczo. Podłączenie po usb do lapka po Ubuntu w celu skopiowania zdjęć nieee, tak się nie da. Sparowanie po bluetooth z laptopem i przeglądanie zawartości zdalnie, też kuhwa nie. Niech mi ktoś powie jak skopiować za jednym razem ok 30 zdjęć ;_;

#windowsphone #bojowkasymbian #nokia #ubuntu
  • 24
@Vender: ha, Lumia 720 nawet karty SD nie ma to bym może jakoś to skopiował od dupy strony... Się kurde zachciało, wszystkie komputery na Linuxach, Srablety na Srandroidach, Dwa tel z andro 3 z Stmbianem i kuhwa nie musiała brać Windows Phone >.< Pasuje do całości jak nie wiem co do czego
@HCLB: jaki telefon i jaki WP? Jeśli niżej niż 8.0 to spuszczę zasłonę milczenia

Ja mam L620 i W7HP, podłączony telefon jest obsługiwany jak pendrive.

Nie możesz zrobić synchronizacji przez OneDrive? Sam to chyba wreszcie zrobię, bo kopiowanie co miesiąc zdjęć mnie już nuży.
@HCLB: Mi dał 150gb miejsca na chmurze. Uruchom wifi, prześle ci wszystko na onedrive, weź hasło do onedrive i ściągnij sobie na dysk. Ewentualnie po ftp (total commander to obsługuje, ale nie bawiłem się tym) albo spakuj to i wyślij mailem czy na fb