Wpis z mikrobloga

@blonde_calculator: Od razu mówię (piszę!), że pracka wykonana jakiś czas temu, dzisiaj nie było czasu na włączenie lapka.

Jest to jeden za moich ulubionych obrazów. Do tej pory nie widzę w niej poważnych błędów, co jest wyjątkowe, bo jestem moich własnym największym krytykiem (10x gorszym niż przyjaciółka z malarstwa) i malunek ma ponad pół roku. Kompozycja się zgadza, twarz przyciąga uwagę i tło ładnie kontrastuje z jej karnacją. Co prawda bym może trochę przerobiła oczy i dopieściła nos, usta + bl....

Nie wiem czy każdy kojarzy ale jest to Katara z mojego ulubionego serialu (bajką tego nazywać nie będę) - Avatar: The Last Airbender czyli Avatar: Ostatni Władca Wiatru. Samo show obejrzałam z milion razy i teraz z niecierpliwością czekam na 4 sezon jego sequelu (Legend of Korra czyli Legenda Korry), który będzie mieć premierę 3 Października :). LOK gorąco polecam fanom anime, którzy mają dosyć tego całego fan-serwisu.

Ps. Rysunki zamieszczam pod lamerskim tagiem #izarim . Codziennie po jednym aby nie zespamować nam mirko :>

#rysunek #rysujzwykopem #szkic #realizm #semirealism #digitalart #bender #photoshop #digital #digitalpainting #waterbender #waterbending #watertribe #katara #avatar #avatar:thelastairbender #thelastairbender #legendakorry #legendofkorra #legendaaanga #fanart #anime #uwielbiamtenshow
Pobierz
źródło: comment_gYQBcK3NWIze63UFy6vowp4Na1NNity0.jpg
  • 5