Wpis z mikrobloga

#gry #pytanie #swtor mirki! mam ochotę na jakieś mmo i chyba jestem gotowy na spróbowanie płatnej subskrypcji..

grałem dosyć sporo w swtor i nawet mi się podobał, ale status prefered w końcu mnie zbyt denerwował.

Zastanawiam się czy jest sens subskrybować? Ktoś coś?

Może jakieś inne mmo?
  • 20
  • Odpowiedz
@NoMoRe: warto bo masz bezproblemowy dostep do rajdow ktore delikatnie mowiac sa ciekawe. Co do WS to rowniez polecam, pogralem ponad 3 miesiace i chetnie bym wrocil ale niestety czasowo nie wydalam ( no i tu mozesz sobie kupic raz a reszte oplacac za kase z gry )
  • Odpowiedz
Ostatnio rozmawiałem w Gildii o subskrypcji, to podobno warto. Dostaniesz gratis jeszcze 500 Cartel Coins przy doładowaniu miesięcznym za 30zł. Cena niewygórowana a grywalność potężna. Dla porównania, klasyka gatunku - WoW, tam płacisz 70zł za dwa miesiące, tutaj chcesz, to płacisz, nie chcesz, to grać możesz nadal. Ja sam pewnie wykupię subskrypcję, jak już na prostą finansowo wyjdę, bo póki co sub nie jest moim priorytetem. Ewentualnie kupię sobie za 15z-450CC, żeby
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: szukam czegoś bardziej w stylu swtor. Tzn nie chodzi mi o uniwersum tylko gameplay. System skilli, nie koniecznie gry typu fps/tps gdzie liczy się to czy dobrze wyceluję czy nie;)
  • Odpowiedz
@NoMoRe: no to ws jest ani troche w stylu swtora. Mimo wszystko swtor jest bardziej rotacyjny i duzo mniej zalezy od pozycjonowania sie. W ws jednak trzeba byc duzo duzo bardziej mobilnym a samo wklepywanie rotacji schodzi na drugi plan.
  • Odpowiedz
@Tobian: Nuda, jak cholera, wiązałem z tą grą duże nadzieje, nabiłem max level i....dupa, nie ma za bardzo co robić... Poza tym, człowiek czuje się jak w klatce, do bólu wszystko instancjonowane i to małe obszary. Nie polecam NVN.
  • Odpowiedz
@aryss: chodziło mi bardzije o to, że nie szukam tpsów czy fpsów;)

a co do wildstar-polecasz?

@Zielony34: hmm.. może sobie wykupię na miesiąć i sprawdzę jak to wygląda.. ale jakoś nie jestem przekonany do tego swtor... niby gra się fajnie, ale jest tak #!$%@? powtarzalność misji...
  • Odpowiedz
@NoMoRe: Wildstar polecam ale tak jak mowie to jest delikatnie mowiac inny typ mmorpg. Tu jest duzo wiecej elementow arcade ( unikanie telegrafów, skoki itd ) nizli w innych grach tego typu. Do wad zalicze : nudna fabula oraz fluff ( tak naprawde skipowale mdialogi ) , wymog stabilnego lacza ( jak masz lagi/[pingi zmien gre ) oraz dosc hardcorowe podejscie chcac cos robic wiecej ( rajdowanie aczkolwiek z tego
  • Odpowiedz
@NoMoRe: Jak już ktoś tu napisał, MMORPG mają jedną wspólną cechę - powtarzalność własnie. Zostaje crafting i handel na GTNie [co ja sobie upodobałem] lub od czasu, do czasu tydzień Bounty Missions, lub inne atrakcje. Sidequesty nie zawsze polegają na pójściu i zabiciu czegoś\kogoś.

Grałem dawno temu w WoWa na prywaciarzach, dwa lata temu zasmakowałem globala. Żadna inna gra MMORPG mi nie podeszła od czasów WoWa, tak jak SWTOR, nawet
  • Odpowiedz