Wpis z mikrobloga

Zawsze mam bekę jak się słucha, że facet to musi być wysoki, umięśniony, ale nie za bardzo, inteligentny, zaradny (a co za tym idzie - bogaty), ma organizować czas kobietom, jakieś wyjazdy, czasem być romantyczny. Kobiety wymyślają z 20 takich cech, a ja się zastanawiam co one mają do zaoferowania wzamian XD siedzi taka bez hobby, żadnych zainteresowań, jedynym celem dnia jest wzięcie jednego ze stu kremów z drogerii wyjaśniając to argumentem "bo ten jest dobry", czyta jakieś wizaże i na dwie zmiany maluje paznokcie, w łóżku przeważnie kłoda, no bo ty sie staraj XD Daj mi wszystko, bo jestem kobietą

#pasta #bylo #samwrzucalem #atencja #czekam
  • 13
@biczek: nie wszystkie tak mają. W drugą stronę działa mimo wszystko podobnie. Dziewczyna ma być ładna, zgrabna, włosy takie siakie, duży biust, mały biust, średni biust, tyłek ma być wart milionów. A, i inteligentna ma być, tylko nie za bardzo ;)
@biczek: a jak dla mnie prosta sprawa - chcesz mieć jednocześnie ładną, z pasją, ambitną, z polotem to dokładnie taki bądź. Moim zdaniem ludzie się zawsze łączą jednak na podobnym poziomie, często nadrabiając niski poziom jednej cechy ważnej dla płci przeciwnej inną czyli najprostszy przykład: związki dziada 0/10 z kasą 10/10 i laski 10/10 z inteligencją 0/10, czyli ocena całościowa ich obojga to 5/10, proste :D
@yoreciv: Różne rózniste ;) Raz umówiłem się z laską co się zastanawiałem dlaczgo do niej nie startowałem. Na pierwszej kawie mi przypomniała.

-A gdzie mieszkasz?

- A swoje mieszkanie masz?

- Jakie samochód masz?
@amidja: Jestem ładny, przystojny ambitny i z pasją. Tylko jeśli chodzi o różowepaski ;P Panie (i czasami panów) z hr mam w jednym palcu.

Potrafię się czasami składnie wypowiedzieć, wyrwać kogoś na noc.

A życie moje sprowadza się żeby raz w tygodniu się z synem spotkać, potem złapać doła, zachlać i wyrwać jakąś tępą dzidę ;)
@biczek: no i przez takie babsztyle wszystkie jesteśmy przyrownywane do standardowego schematu. Znajdziesz w końcu jakąś normalną, jest nas więcej niż się wydaje ;)
@biczek: Te pytania dziewczyny, które wyżej pisałeś to moim zdaniem są zasadne. Nie wiem czemu wy się cały czas dziwicie, że kobieta chce wiedzieć czy facet jest zaradny, a nie jakaś sierota, która mieszka z rodzicami w wieku 30 lat. Wcale to nie oznacza, że szuka sponsora czy coś takiego :/. Ja mam plan na siebie, realizuje go i wiem, że będę dobrze zarabiać i od swojego faceta oczekuje tego samego.
@amidja: Masz plan na siebie, to jest dobre. Ale dlaczego sama go nie realizujesz tylko uzalezniasz od faceta? A co wyrwę to wyrwę ;) Po głowię mi chodzi dłuzszy tekst, który kiedyś napiszę.

Ale dużo się co do mnie nie pomyliłaś.
@biczek: Nie rozumiem tego zdania o uzależnieniu planu od faceta. W sensie, że uważasz, że realizuje go po to, żeby poznać faceta o podobnym celu czy chodzi o to, że wymagam od faceta poruszonej wyżej zaradności, a sama celu nie osiągnęłam, tylko jestem na etapie drogi do niego?

To skoro się dużo nie pomyliłam to mimo, że pisze Ci to jakiś internetowy random to przemyśl to, bo pisałeś też o swoich