Wpis z mikrobloga

@TerroD: Co dałoby wyświetlanie przez jeden dzień loga Caritasu? A no na przykład sprawą zainteresowałyby się media, które mogłyby przypomnieć ludziom, że można pomagać innym przez cały rok właśnie przy pomocy tej fundacji. Podejrzewam, że Caritas odnotowałby wzrost przychodów na cele statutowe. Dodatkowo Komorowski mógłby wyjść z propozycją przekazania jakichś fantów na specjalną aukcję - taka inicjatywa byłaby czymś co warto pochwalić a prezydent złapał by plusa (nawet u mnie).
  • Odpowiedz
@daimos: Śmiać mi się chce jak widzę ten coroczny hejt na WOŚP. Caritas ma po prostu inną taktykę na zbieranie kasy, WOŚP ma inną, PAH ma inną. Czy Ochojska płacze, że prezydent nie wyświetla na swojej hacjendzie loga PAH? Nie. Prawda jest taka, że WOŚP jest atakowany ze wszystkich stron od jakiegoś czasu - od samego Owsiaka, poprzez ilość kasy, którą zbierają, do takich pierdół jak logo na pałacu. Litości...
  • Odpowiedz
@Farrahan: owszem, zbiera pieniądze na chore dzieci ale jest też równocześnie częścią medialno-politycznego układu i będzie promowany tak długo, jak długo ten układ będzie trwał. Wystarczy wspomnieć zaproszenie Komorowskiego na Woodstock - niby ten festiwal jest apolityczny a tu bach, jest Wesoły Bronek i prezydent Niemiec - ciekawe dlaczego w latach wcześniejszych nie zapraszał np. Kaczyńskiego, Kwaśniewskiego albo Jaruzelskiego? Dlaczego padło na wąsatego pseudo hrabiego? Infantylizm takich jak ty sprawia,
  • Odpowiedz
@daimos:

ciekawe dlaczego w latach wcześniejszych nie zapraszał np. Kaczyńskiego, Kwaśniewskiego albo Jaruzelskiego?


Bo dopiero od niedawna zaczął zapraszać
  • Odpowiedz
@Farrahan: kuźwa ale rzeczowa odpowiedź! W ogóle nie ustosunkowałeś się do moich argumentów (albo zrobiłeś to w sposób skrajnie prymitywny) i myślisz, że będę kontynuował tę dyskusję? Swoje zdanie już wyraziłem, możesz je rzecz jasna skomentować ale metoda którą objąłeś jest, mówiąc językiem, który z pewnością zrozumiesz - z d--y.
  • Odpowiedz