Wpis z mikrobloga

  • 39
powiedzcie mi jak to jest możliwe ze #pilkanozna jest naszym sportem narodowym? Żadnych sukcesów od ponad 20 lat. Pojedyncze mecze z kimś lepszym były wykrywane, ale nic poza tym. Nic, ani reprezentacja ani kluby nie zapewniły nam takich emocji jak ten jeden mecz z Brazylia. JEDEN MECZ siatkarzy jest lepszy niż 20 lat polskiej piłki. Nawet jakby przegrali to zdania bym nie miał innego. Przynajmniej walczyli, a nie to co te #!$%@? z piłki, które po 45 minutach myślą tylko i wyłącznie o tym na co wydać kasę z meczu i nawet im się nie chce biegać.

A piłkarze się #!$%@? cieszą jak z giblartarem, który nawet nikt nie wie gdzie jest, wygrają xd

#siatkowka #pytanie #oswiadczenie
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vojtazzz: no szybowce nie są tak ogólnie i łatwo dostępne jak siatkówka. Poza tym szybownictwo chyba takich emocji nie zapewnia
  • Odpowiedz
@pw1: Jak ocenić co dostarcza emocji? Jednych jara to, innych co innego. Kajetan Broniewski schodzi na zawał po pierwszych 200 metrach I rundy kwalifikacji czwórki podwójnej bez sternika, a ty na siatkówce

Tak was to boli że 90% dzieci gra na podwórku z piłkę, a nie w siatkówkę?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vojtazzz: nie jestem jakimś fanboyem siatkówki więc nie wiem czemu mówisz "was". Mecz otwarcia był pierwszym od długiego czasu jaki widziałem. Po prostu ciekawi mnie dlaczego piłka nożna jest w Polsce tak popularna pomimo takiego dna

mnie raczej boli to ze tyle pieniędzy idzie na piłkę nożna a nic z tego nie ma.

@elczikeno: przecież można grać na dworze w siatkówkę, jaki problem?
  • Odpowiedz
@pw1: Bo to brzmi jak kolejny typowy ból dupy. Wołasz 500 osób obserwujących #pilkanozna po to, żeby im oznajmić o tym co powinno być sportem narodowym, bo sukcesy. Od sukcesów to nie zależy tylko od tego co jara większość ludzi w tym kraju i trzeba się z tym pogodzić

Wybacz ale zawołałeś ludzi którzy rzygają już takimi stwierdzeniami i je powieliłeś
  • Odpowiedz
m


@pw1: A co to przeszkadza co jest sportem narodowym? Jaki sens jest takiej dyskusji? nawet jakby siatkówka była sportem narodowym to co nagle wszyscy którzy interesują się piłką nożną mają się przekwalifikowywać na siatkówkę? Ja bardzo lubię piłkę nożną i siatkówkę ale dla mnie sportem narodowym mogło by być rugbby i nic by to nie zmieniło.
  • Odpowiedz
powiedzcie mi jak to jest możliwe ze #pilkanozna jest naszym sportem narodowym?


@pw1: bo nie ma czegoś takiego jak "sport narodowy". Na oko 80% społeczeństwa kompletnie nie interesuje się sportem - popularni są tylko ci sportowcy, którzy wygrywają - stąd np. cała małyszomania.

Piłka jako sport na poziomie klubowym popularna jest wśród kilku procent społeczeństwa, nie oszukujmy się, głównie kiboli pałających miłością do swojego klubu dlatego, że ten klub jest w ich miejscowości (ta miłość nie ma nic wspólnego z logiką, bo niestety kluby zazwyczaj grają na żenującym poziomie) - choć trudno mi powiedzieć ile osób śledzi piłkę w ligach zagranicznych, może w porywach do
  • Odpowiedz