Wpis z mikrobloga

Szukam butów na jesień i wiosnę, trochę bardziej eleganckich niż adidasy, ale żeby to też nie były jak buty do garnituru. Chciałbym, żeby pasowały zarówno do koszul, jak i do bluz. Zrobiłem już małe rozpoznanie i znalazłem dwa modele. Które lepsze? Ankieta poniżej.

I jeszcze przy okazji drugie pytanie - jaki kolor? Nigdy nie miałem brązowych i one mnie kuszą, ale czy będą do wszystkiego pasować? Jeśli chodzi o koszule to na razie mam czerwoną i granatową, spodnie granatowe i szare :)

#ubierajsiezwykopem #modameska #buty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@splasz: Z tych dwóch, moim zdaniem drugie. O brąz się nie martw, bo pasuje do wszystkiego oprócz mocnej czerni.

Jak mówi @kAdi, fajną opcją byłyby buty chukka. Dobre do wszelkich ciuchów, klasyczne... Sam się właśnie szarpnąłem na taki fason, głównie ze względu na uniwersalność. Coś mi mówi, że za cenę tych Vagabondów dostałbyś coś w tym stylu chociażby z Clarksa albo Ecco.
  • Odpowiedz
Szanowny @splasz: Brąz powinien być najbardziej uniwersalny, a do szarych spodni - tylko nie czarny, brąz jak najbardziej. Pisaliśmy kiedyś by lepiej kupić 2 pary (na zmianę) dobrych polskich skórzanych butów i konserwować a będą służyć do znudzenia, wtedy z kolorem nie będzie dylematu. My polecamy dla Pańskich wymagań dobre sprawdzone polskie buty i niedrogie by 2 pary na lata kupić: Buty Kenta, Kubarskiego czy bardziej klasyczne Domeno
  • Odpowiedz