Wpis z mikrobloga

Dziadek to jak czasem coś walnie... Rodzinny obiad, zadał przy stole pytanie co powie sum na randce z chudą rybą. Nastała chwilę cisza, nie wiemy. Odpowiedź brzmi "nieruchomości". Kiedy indziej w temacie ryb powiedział, że spośród ryb najbardziej lubi rypanie. :D A kiedy indziej była mowa o kimś, kto trzymał konia w mieszkaniu, a dziadek spytał czy bił go na balkonie. :D Ostatnio mieli z babcią 60-lecie, zorganizowaliśmy im imprezę i siedząc obok dziadka, zrewanżowałem się mu tym kawałem, który go rozwalił:

Murzyn złapał złotą rybkę i rybka powiedziała, że może spełnić jego jedno życzenie no i murzyn myśli i w końcu mówi:

- Chciałbym przez chociaż jeden dzień być kwiatkiem

Więc rybka wzięła nóż odcięła mu k*tasa - Na to wkurzony murzyn:

- Coś ty mi zrobiła? Miałem być kwiatem!

- No i jesteś - czarny bez

A jak tam Wasi dziadkowie, też są z nich śmieszki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#suchar #humor #kawal #dziadek #heheszki
  • 8
@badhaamster: Wiem, nawet nie mam zamiaru mu dorównać. :P

@hartem: Dziadek nie pija odkąd ma z ciśnieniem problemy, więc żarciki raczej na trzeźwo. Ostatnio w internetach siedzi i czyta różne rzeczy. Może mu pokażę kiedyś wykop. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Radeg90: Lubię opowieści dziadka, jak to za jego młodości na wsi na wesela wszyscy goście przychodzili z garzurkami, łańcuchami krowiakami etc. bo było wiadomo, że dojdzie to jakiejś rozróby. Nie było wesela bez solidnej bijatyki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Radeg90: Nie. Po prostu się tłukli. Na wsi wiadomo - nawet w rodzinie zdarzają się różne niesnaski. A jak są takowe pomiędzy rodzinami pary młodej, to w ogóle wojna...
@Radeg90: mój dziadek tez znał multum kawałów, sprosnych wierszyków i piosenek. Mial 89 lat a łeb na karku - no ale niestety przegrał z chorobą.