Wpis z mikrobloga

  • 146
Jeśli ateista ma problem z tym ze ktoś wierzy w Boga to nie jest prawdziwym ateistą. Jeśli chrześcijanin ma problem z tym ze ktoś nie wierzy w Boga albo wyznaje inna religię tez nie jest prawdziwym chrześcijaninem #niepopularnaopinia #religiacontent
  • 28
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@neib1: matko jedyna. Ja wierzę w Boga Ty nie. Obchodzi mnie to tyle co nic. A że prawodawstwo jest oparte na prawie rzymskim I dekalog to "religia wpływa na nasze życie" no WTF
  • Odpowiedz
nie jest prawdziwym ateistą


@d__k: Stosunek do wiary innych ludzi jest w jakiś sposób wpisane w definicję ateizmu? Chyba coś mi się #!$%@?ło, bo zawsze myślałem, że ateista to ktoś, kto nie wierzy w boga.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@introligat0r: bardziej chodziło mi o to plucie się (czasem doslownie) w twarz wierzącym ze Bóg nie istnieje i wyzwanie od ciemnoty głupich itd
  • Odpowiedz
  • 0
@d__k: Tak swoją drogą to też dość zabawne jest to, że prawdziwy chrześcijanin jak najbardziej powinien się przejmować tym, że jego bliźni zboczył z drogi ku zbawieniu. Misja ewangelizacyjna jest jednym z ważnych obowiązków. Misjonarze np. nie byli/są prawdziwymi chrześcijanami? Czy może potrzebowałeś tego dla niby równowagi i pozorów obiektywnosci, a tak naprawdę chodzi Ci wyłącznie o to, żeby ci źli ateusze przestali krytykować zasadność wierzenia w Twojego zmyślonego przyjaciela?
  • Odpowiedz
Jeśli chrześcijanin ma problem z tym ze ktoś nie wierzy w Boga albo wyznaje inna religię tez nie jest prawdziwym chrześcijaninem


@d__k: Prawdziwego chrześcijanina to ma wręcz boleć to nam powinno spędzać sen z powiek. Niestety tak nie jest.
  • Odpowiedz