Wpis z mikrobloga

Okazalo sie ze byla powazna wada prawna podczas zakladania gimnazjum ktore skonczylem. Skutkowalo to tym ze absolwenci tej szkoly jakby jej nie ukonczyli. W efekcie wszelkie dyplomy ze szkoly sredniej i studiow zostaną uniewaznione chyba ze przez rok zrobi sie te 3 lata gimbazy. Oczywiscie pracodawca zareagowal slowami; LOL PAN BEZ SZKOŁY TO SUABO XD RZEGNAMY

I tak trafilem do gimbazy. W wieku 28 lat. Mam elektroniczny identyfikator zeby wogole wejsc do budynku, nie znam planu lekcji ani mojej klasy (sa dwie klasy takich jak ja - doroslych. Reszta albo ma w------e albo w Anglii).

I jeszcze pierwszygo dnia sie spoznilem bo jakis baran tira beemką zahaczyl i bylem tego swiadkiem. Na policje czekalismy godzine...

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieznanyAleAmbitny: Parę lat temu w Lesznie, gdzie chodziłem do LO, wybuchła afera, że zerówki są nielegalne i je usunęli. Zerówki czyli zamiast do 3 gimbazy idziesz co 0 klasy w LO, oczywiście po zdaniu testów, że jesteś prawdziwym samcem alfa. No i ktoś puścił plotkę, że nam matury i testy gimnazjalne unieważnią, oczywiście laski w płacz, bo wololo tak dobrze się uczą na marketingu i masturbacji, a ja się nawet
  • Odpowiedz
@NieznanyAleAmbitny: Jak dobrze, gdy ktoś zna znaczenie słowa "spoil" i wie kiedy i jak tego wyrazu użyć! Dawno się z tym nie spotkałem, bo wiele osób spoiluje wszystko, co jest bardzo c-----e. Przywracasz mi wiarę w ludzi ;)
  • Odpowiedz