Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, do tej pory myślałem optymistycznie, że średnia wieku na wykopie odkąd stał się popularny wynosi jakieś 16 lat, ale chyba się myliłem, bo od paru dni widziałem milion postów z #boldupy androidziary i windowsowców o nowego iphone'a. Serio #!$%@? nie wyrośliście jeszcze z 'wojny między markami' i nie możecie rozkminić, że każdy system i telefon ma swoje wady i zalety, a do tego dochodzi jeszcze osobista preferencja? Miałem w życiu w #!$%@? smartfonów z każdym systemem m.in. galaxy s2, note 2, jakiegoś samsunga z WP, iphone'a i mimo, że teraz siedzę na zajebistym smartfonie z androidem (mi2s polecam.) to nie mogę zrozumieć #!$%@?, że iphone to zły telefon. #!$%@?, że ma gorszą specyfikację xD a po #!$%@? ma mieć lepszą skoro system i tak będzie zajebiście chodził? To samo z ceną- #!$%@? was obchodzi ta cena skoro i tak nie chcecie mieć iphone'a xD?(pomijam, że ona jest taka wysoka dla Polaka). A już w ogóle mistrzostwem #!$%@? jest to, że 80% tych postów z bulem dupy jest wrzucane przez androidziarzy, a jak jakiś użytkownik iphone'a odpisze czemu mimo wszystko woli iphone'a to taki androidziarz od razu piszę "Ooo, widzę #buldupy u kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)" xD.

TL;DR:



PS Jeżeli naprawdę nie potraficie mieć #!$%@? na telefony innych to proponuję stworzyć nowy tag: #buldupyomarke
Pobierz d.....l - Ja #!$%@?ę, do tej pory myślałem optymistycznie, że średnia wieku na wykopi...
źródło: comment_fDOT9tu97nAzj17AxOTzSP92xxTbuiUn.jpg
  • 9