Wpis z mikrobloga

Co te fitness cluby to ja nawet nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyszedłem w końcu z piwnicznej siłowni gdzie miałem cieplutko, mało ludzi i dużo sprzętu bo otworzył się koło mnie nowy klub fitness. Zajarany chodziłem do pustego klubu 2 tygodnie zanim jeszcze otworzyli doglądać czy krzywo czegoś nie poustawiają i jaki sprzęt będzie. Dopytywałem i sugerowałem obsłudze, że 21 wiek, klatka do przysiadów to podstawa, martwy ciąg, scieżka z magnezji prosto w nozdrza.

I wkraczam na salę ćwiczeń, balowa jak na studniówce w licbazie, parkiet lśni i przeglądam się w nim ale on też patrzy we mnie. Uśmiechnięte twarze mówią mi, idź dalej, tam czeka na na ciebie klatka do przysiadów.

#mfw

- prawie same rowerki i bieżnie

-jakieś #!$%@? maszyny typu biceps curl, triceps extension, assisted pull-up

-chińskie sztangi grube jak kiełbasa

-talerze ośmiokątne z rączką 42cm wysokości. Martwy ciąg taki #!$%@?.

Ale nie widzę jej, gdzie moja klatka? Nawet perfidnie napisali na FB, że klatka do przysiadu będzie tylko czekają na dowóz więc czekałem jak dziecko gwiazdki, już czterogłowe nasmarowane talkiem, dwugłowe dla lepszego odbicia suchą krakowską, buty do przysiadu wypastowane pastą bezbarwną kiwi. 2 tygodnie nerwowego czekania, a nogi więdną:(

Ale nadszedł ten dzień, na recepcji mówią, że jest klatka! Już w szatni wesoło popierdywałem ze szczęścia. Pobiegłem świńskim truchtem, żeby nie dać poznać po sobie podniecenia, do "strefy wolnych ciężarów" mijając grube baby na rowerkach i tłuściochów na maszynie do bicepsa patrzących w telewizor zawieszony na ścianie.

No i wkraczam jak lew w dżunglę, szukam z utęsknieniem klatki. Wymarzonej, jak na filmie z Markiem Rippetoe, teraz będę cisnął maksy, po 100 powtórzeń i z sztanga za plecy na rury, na rury, na rury!

#mfw http://i.imgur.com/2mdWzg6.jpg

No do #!$%@? wafla, myślę w duchu, kupili stojak na sztangi zamiast klatki. Pytam instruktora co to za zwierz tam stoi i zajmuje miejsce mojej klatki, a on mi na to, że to właśnie ta klatka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Smutłem mocno, no ale myślę, że spróbuję jak już buty wypastowane.

#mfw

-uchwyty tak szerokie, że sztanga ledwo się mieści i zostaje ledwo 1cm luzu, jak nie wpasujesz za pierwszym razem to się #!$%@?:)

-miejsce na zrzucanie sztangi, 7-10 cm. Jak nie trafisz, zabijesz kolegę:)

-postawiona pod oknem, więc widać jak #!$%@?ą się gołębie, ale nie czy mam dobrą pozycję i przysiad głęboki.

A ja jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką domową i strażnikiem domowego ogniska. Siedzę na siłowni i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z klatką i sztangą są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety do martwego ciągu zajebiście grube i nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w szafce mam kreatynę i białkowe batony.

#mikrokoksy #silownia #januszesilowni #boldupy
  • 4
  • Odpowiedz
@karolzzr: gdybyś też robił siady z pół tony obciążenia to byś wiedział po co ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież taki pro, elo, lcd, cba zawodnik nie będzie robił siadów na half racku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sennik: Ewidentny ból dupy. Sam na takim robie i żyję. Minusem jest to, że nie można zrobić naprawdę głębokiego przysiadu. Na początku nie raz zdarzało mi się rabnąć sztangę przy zejściu.
  • Odpowiedz
@karolzzr: do #!$%@? się nadaje, jak się sztanga na nim nie mieści bo kupili jakieś chińskie krótkie

@sulkov: chyba nie widziałeś nigdy half-racka( ͡° ͜ʖ ͡°) przysiad robię 120 kg w serii i fajnie byłoby mieć klatkę do maksów,ale smutnazaba.png
  • Odpowiedz