Wpis z mikrobloga

@suubject: Nie uważam siebie za nieudacznika. Wręcz przeciwnie, mam swoje zainteresowania i hobby. Nie mam problemu z takim ryjem z kobietami. Mogę dla Ciebie mieć nawet -15/10. Po jednym zdjęciu oceniłeś całe moje życie? Drugi wróżbita Maciej. Skąd Ty się wziąłeś? Skoro jesteś taki ogarnięty to po co komentujesz jakieś zdjęcie na mirko? Masz na to czas?
  • Odpowiedz
@Cypiss: Pewnie już jesteś na mnie obrażony, ale napisze ci tak:

- Zmień ubiór na coś bardziej ekstrawanckiego

- staraj się stopniowo wyrzucać z jadłospisu
  • Odpowiedz
@suubject: #!$%@?łeś mnie na łopatki :D Nie jestem obrażony. Dziękuje za rady. Słodyczy nie jem, biegam regularnie, basen co drugi dzień. Co do siłowni to mam zamiar w najbliższym czasie zacząć. Mam 24 lata i ekstrawagancji ubiór chyba mi nie pasuje. Zdjęcie robione z rok temu jak nie lepiej
  • Odpowiedz
@suubject: serio?? koleś wygląda jak normalny facet - nic mu nie brakuje

nie każdy lubi mięśniaków z siłowni

myślę że zdanie różowego paska jest więcej warte niż zazdrosnej zielonki szukającej atencji :)
  • Odpowiedz
@suubject: chłopie, czy ty w ogóle osiągnąłeś cokolwiek, żeby mówić mu co ma robić i jak ma wyglądać? Mogę cię oceniać tylko po twoich wypowiedziach, i na podstawie tego ostatniego oceniam cię jako kogoś płytkiego jak kałuża. Żyć i żreć, #!$%@?. To że ty musisz na siłce spędzać godziny, żeby w ogóle wzbudzić zainteresowanie loszek, to nie znaczy, że inni też są tak przeciętni i nieinteresujący.
  • Odpowiedz
@suubject: #!$%@? cie obchodzą jego braki? O jakich normach mówisz? Dbaj o siebie i nie mów komuś obcemu co ma robić. A najlepiej to #usunkonto Koleś odwala kawał dobrej roboty, a ten się o wygląd będzie #!$%@?ł, co za dno.
  • Odpowiedz
Ja jako samiec, który zna swoją wartość, dążę do takiej perfekcji,


@suubject: Haha, jeżeli znałbyś swoją wartość to nie dążyłbyś do żadnej perfekcji. Ludzie, którzy mają poczucie własnej wartości akceptują siebie takimi jakimi są, a nie dążą do bycia jakimiś nierealnymi ideałami.

  • Odpowiedz
@Przetok: pod zdjęciem na temat dobroci ludzkiej, którą sam chciałem przekazać temu chłopakowi, zostaje wyzwany od #!$%@?, po czym @pozzytywka: ktòra tak broniła tego dobrodusznego obywatela plusuje wpis, który mnie obraża?

Gdzie tu logika?
  • Odpowiedz