Wpis z mikrobloga

@miniek91: jestm bardzo zadowolona :) oczywiście po zakupie trzeba było od razu zrobić kilka rzeczy (lagi, opony, regulacje itd.) ale teraz śmiga jak zły. najbardziej obawiałam się jego rozmiaru, nie ma się co oszukiwać - lawirowanie na nim między samochodami w korku wymaga nieco wysiłku, ale ogólnie jeździ się super :)
@cinek687: 172 cm. regulację wysokości zawieszenia mam ustawioną na najniższą i mam całe stopy oparte o ziemię :) hmm skoro piszesz "dość lekki" to chyba w porównaniu do Goldwinga, 200 kg to już niezła masa, zwłaszcza dla kogoś, kto się przesiadł ze 110 kg maleństwa ;)
@cinek687: jak dla mnie jest mega wygodny, prawdę mówiąc podczas szukania nowego sprzętu nie brałam go pod uwagę, ale usiadłam i... od razu się zdecydowałam :D jak pode mnie zaprojektowany :)
@trysekcja: Śmiga na nim #rozowypasek znajomego, szczerze nie wiedziałem, że waży aż tyle, przynajmniej nie dało się tego odczuć, zwrotny, masy nie było znać nawet przy ciasnych i wolnych nawrotach :) Prowadził się przyjemnie, faktycznie, bardzo wygodny, siedzi się prościutko, duży potencjał turystyczny :)