Wpis z mikrobloga

Konferencja prasowa po wczorajszym meczu USA - Litwa. Już po końcowym gwizdku doszło do małej przepychanki pomiędzy zawodnikami i trener USA Mike Krzyżewski musiał wejść pomiędzy graczy żeby rozładować atmosferę. Na konferencji jeden z dziennikarzy zapytał o to trenera i ten odpowiedział co o tym myśli. Gdyby filmik poprawnie nie ruszył to oglądać od 4:36


#nba #koszykowka #mistrzostwaswiata2014 #ciekawostki #krzyzewski
MuzG - Konferencja prasowa po wczorajszym meczu USA - Litwa. Już po końcowym gwizdku ...
  • 7
@MuzG: Tak wiem, oglądałem. Chodziło o to żeby nie przesiąkł akcentem. Wydaję mi się jednak że może i jest dumny z bycia Polakiem, ale nie idzie to w parze z wiedzą na temat naszego kraju.
@sowacx: Widzę, że wiesz lepiej jaką wiedzę przekazywali mu rodzice POLACY kiedy ten był młody. "Uwielbiam" takie wpisy, kiedy ktoś kto zupełnie nie zna danego człowieka osobiście i jest w stanie powiedzieć co ktoś wie na jakiś temat, a czego ktoś nie wie.
@sowacx: Mhm i po tej jednej konferencji gdzie Krzyżewski mówi (bardzo krótko i specjalnie aby jeszcze bardziej złagodzić sytuację) o relacjach Polsko-Litewskich, a Ty już oceniasz CAŁĄ jego wiedzę na temat tego co wie o Polsce? Nie ma to jak nadinterpretacja.

Wystarczy że ktoś coś powie na dany temat, a Janusz już wszystko o nim wie, zna jego zasób wiedzy na dany temat, wie o nim każdą informację.