Wpis z mikrobloga

Jesli macie lub planujecie miec w domu firanki typu makarony a macie dzieci to radze je szybko zlikwidowac


@rtgn: No, ale żeby od razu chcieć zlikwidować dziecko z powodu firanki?
  • Odpowiedz
@cheft: Jedyny, który odkrył prawdziwy sens tego wpisu. Dzieci trzeba likwidować, zanim zdążą sobie zrobić krzywdę.

Generalnie, jako ojciec, kisnę z logiki, że trzeba żeby "odpowiednie instytucje się tym zajęły".

I #!$%@?... czy tylko ja nie wiem co to są firanki typu makarony? Podobne do świderek czy jak?
  • Odpowiedz
2 letnie dziecko z przekłutymi uszami i kolczykami


@Dolan: Czy ciebie #!$%@?ło? Wiesz, że to coś normalnego, że kilkomiesięcznym dziewczynkom się przekłuwa uszy a co dopiero dwulatkom? Ba i to nie tylko w naszej "patologicznej" kulturze ale na całym świecie. (Chociażby kraje latynoamerykańskie)
  • Odpowiedz
Ba i to nie tylko w naszej "patologicznej" kulturze ale na całym świecie. (Chociażby kraje latynoamerykańskie)


@alpaka: w kulturze latynoamerykańskiej powiadasz? to tam gdzie 2-letnim dziewczynkom robi się stroje balowe, pełny makeup ala prostytutka i wysyła się je na konkursy piękności dla dzieci? Dzieci w ogóle nie powinny nosić żadnej biżuterii, to jest zarezerwowane dla starszych dziewcząt, małe dziewczynki noszące kolczyki to zazwyczaj dzieci patoli ala sebix i mariolka z
  • Odpowiedz
@alpaka: #!$%@? to chyba ciebie. Przekuwanie uszu niemowletom to w ogóle jakas skrajna patologia, na szczęście mając 14 miesięczna córeczkę nigdy się z tym nie spotkałem, ani u znajomych, ani nic nawet nikt nie wspominał o czymś takim . Ani to ładnie wygląda ani do niczego nie potrzebne dziecku, a może tylko narobić problemów, bo takie dzieci naprawdę potrafią cudowac i nieraz pewnie by było naderwane, w imię czego? Żeby
  • Odpowiedz
@alpaka: W sumie nie uważam kłucia uszu tak małych dzieci za straszną patologię, ale zawsze mnie zastanawia - po co? Ale ja to sobie przekłułam uszy w wieku 19 lat, a i tak rzadko noszę kolczyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz