Wpis z mikrobloga

Mirki wy moje kochane, wiem że to pytanie retoryczne, ale muszę je zadać. Jaki to ma sens?

Rozwijam pytanie: waluta XBOT, świetny pomysł, działająca technologia przesyłania monet między kontami twittera, i trzymania ich przypisanych do konta twittera, prawie już działające kupno sprzedaż monet za pomocą twittera, zapowiedź aukcji i kupowania za pomocą twittera - marketcap 100 tys. $.

waluta LitecoinDark, LTCD, 110% scam, specyfikacja identyczna z Litecoin, tylko inna nazwa + zapowiedź anonimowości, schemat pump dump i zapomnij - marketcap 215 tys. $.

#kryptowaluty #xbot #ltcd #pytanieretoryczne
  • 8
@plazmat: marketing / nazwa / opłacalność kopania ;p

TAK - ustawiłem już dzisiaj rano BUYordery na XBOT'a, ale obawiam się dużego zrzutu, taki problem tej waluty.
@plazmat: zwykła dzicz. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w wypadku jakiegoś niezłego krachu i przykładowego kilkuletniego zastoju w kryptowalutach bądź zwykłego wywalania badziewia trochę się to uspokoi i nie będzie tyle scamu na scamie.
@plazmat: Te waluty są tylko po to by zarobić , LTCD ma po prostu lepszą nazwę i jest popularna przez BTCD i tyle .

Pewnie skończy jak libertycoin albo x11coin , ale zarobić możesz sporo i to się liczy .