Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy budzisz się rano, idziesz do laptopa a tam wita Cię z uśmiechem informacja że Gratulacje, bo nowe aktualizacje systemu Windows zostały zainstalowane. Uświadom sobie że padłeś poprzedniego wieczora zostawiając niedokończony zajebiściedługiskrypt który teraz wygląda... No nie wygląda bo go nie ma. Wszystkie połączenia, sesje, obliczenia. Wsio w #!$%@?. I nawet nie mogę być wściekły na tego windowsshita bo to moja wina że zapomniałem wyłączyć to automatyczne gówniane apdejtowanie...

Tia.......

#komputery #przegryw #zyciemnieskrzywdzilo ##!$%@?
b.....u - To uczucie gdy budzisz się rano, idziesz do laptopa a tam wita Cię z uśmiec...

źródło: comment_b6EcoXlNLqJI9LW9cL8wz1CiZlBDC02L.jpg

Pobierz
  • 58
@Captaii: Pisałem w vi i jak raczyłeś nie doczytać "padłem". W związku z tym że mam grypę i jakieś 39 gorączki. Nie do końca pamiętam jak się znalazłem w łóżku.Na całe szczęście właśnie znalazłem .swp więc jest super. Taka dobra rada na przyszłość. Zanim kogoś zaczniesz wyzywać od amatorów to lepiej zastanów się nad tym co mogło się wydarzyć. Zniszczenia na szczęście okazały się mniejsze niż sądziłem głównie dzięki zasłudze screena.
@blubi_su: Jesteś, bo czemu nie zapisujesz co jakiś czas podczas pracy? Przecież to absolutna podstawa. Jakim amatorem trzeba być aby pisać jakieś skrypty, tworzyć grafikę czy cokolwiek i nie zapisywać?

A co jak ci się nagle wyłączy komputer czy coś, będzie jakiś błąd, bluescreen czy cokolwiek, albo będzie musiał nagle odejść czy też odpadniesz tak jak w powyższej historii?

Ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś regularnie pracuje przy komputerze, w dodatku
@Captaii: Jeszcze raz. A teraz ze zrozumieniem. Byłem chory. Nie pracowałem z biura tylko z domu bo się zajebiście źle czułem. A musiałem koniecznie klepnąć skrypt przed 20 czasu St.Louis. Zresztą komu ja się tłumacze :P

Jeśli chodzi o bluescreeny, błędy i cokolwiek to własnie screen mnie uratował. No ale nie wiesz co to jest screen. Do tego używam wirtualizowanych serwerów na KVM/DRBD + Cloudstack. Mój wpis tutaj głównie jest powodowany