Wpis z mikrobloga

Szykuje mi się ciekawa batalia /me vs MediaExpert. Dostałem właśnie sms w sprawie mojego Tabletu (Manta Mid 801), że reklamacja została zrealizowana (3-cia z rzędu). Tablet oddałem do serwisu ponieważ pojawiły się bardzo widoczne plamy na wyświetlaczu. Za pierwszym razem na reklamacji, został tylko sformatowany system, za drugim razem coś tam pogrzebali i faktycznie ilość plam się zmniejszyła, ale jednak dodatkowo ekran zaczął migotać jak w horrorach.

Dziś jednak, jeśli okaże się, że Manta dalej jest #!$%@? to będą mieli już kłopot bo stwierdziłem, że moja uprzejmość się skończyła i będzie awantura. Wiem, że to nie wina sklepu ale to tam zostawiłem pieniądze w zamian za urządzenia i to tam zostawiłem tablet do serwisu.

#bedzieafera ##!$%@? #mediaexpert

obserwujcie ostatni tag jeśli chcecie wiedzieć jak to się skończyło :P
  • 3
@Dexter: to tylko biedni pracownicy z narzuconym tokiem działania... wal do instytucji tym się zajmującej a nie będziesz nękał styranych życiem ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie, nie pracuje tam :p
Manta próbowała na wcisnąć gorszy model MID 901. Nie sugerujcie się większym numerkiem po podzespoły o wiele gorsze :P. Nowa reklamacja została złożona i musiałem teraz bezpośrednio skontaktować się z Mantą i naskrobać e-mail.

I tak niedługo nadejdzie 8 tydzień mojej walki... ( ͡° ʖ̯ ͡°)