Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie jakiś trafi. Od dwóch tygodni jeżdzę miejską, i to co się #!$%@? to jakiś wolny żart. Najpierw: w biletomacie jak zakładam nie było biletów, bo nic nie wypadało (8 rano), ale spoko, zdarza się (dookoła sklepy, w żadnym nie ma biletów, w tramwaju brak biletomatu, kierujący nie ma). Następnym razem nie mogę kupić biletu sprawną kartą w autobusie - mandat. Dziś kupuję bilet w tym zasranym automacie, dostaję resztę, biletu ni #!$%@?. I niech mi ktoś powie, ze to jest normalne. Następnym razem nie kupię, powiem, ze nie mam dowodu i tyle mnie widzieli #ztm #warszawa #gorzkiezale #pracbaza #cebulandia #komunikacjamiejska
  • 7
@Rga79: Jeszcze ceny tych biletów z kosmosu, nie współmierne do niczego. Wiem, jestem typowym narzekającym Polakiem, ale #!$%@? mnie cos takiego. A kanar powie Ci tylko "i tak idę pani na rękę"
@Aerials: wow niezły peszek, korzystałem z biletomatów dziesiątki razy i tylko raz trafiłem na niedziałający z powodu mrozu :) jeżeli masz smartfona z netem to polecam skycash, nie trzeba szukać biletomatów :)