Wpis z mikrobloga

Ok, już wszystko wiadomo. Wiadomo jak wygląda nowy #iphone, niestety #apple nie poszalało (a jeśli ktoś ma inne zdanie chętnie go wysłucham). Dlatego skreślam go z listy życzeń bo jest brzydki (chociaż muszę go jeszcze wziąć w ręce żeby wydać ostateczną opinię).

I teraz nie mam pojęcia co kupić.

Szukam telefonu na 2-3 lata (obecnego SGS2 mam ponad 3 lata i dobrze mi z nim). Wymagam od niego:

- ekranu dobrej jakości ~5 cali (5,3 max),

- dobrego aparatu fotograficznego,

- Wi-Fi, LTE usw.

- bateria wytrzymująca 24 godziny pracy tj. 2 godziny muzyki, 100 telefonów (łącznie około 3-4 godzin rozmów), 30 minut nawigacji, 40 zdjęć, 5 minut latarki, 30 maili (czyli cały dzień Wi-Fi lub LTE/3G,

- dobrej jakości rozmów,

- dobra przeglądarka internetów,

- aplikacja wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°),

- slot na kartę D lub minimum 32 giba wbudowanej pamięci,

- do 3k pln (maks 3,5),

- możliwość wymiany baterii była by plusem.

Z tego co teraz jest na rynku:

#lg G3 - nie chcę bo trochę za duży i mam uprzedzenia (chyba że ktoś mnie do tego przekona).

#samsung Galaxy S5 - znów samsung? Nie zachwyca designem.

#htc One M8 - ultrapixele ok ale jednak ja potrzebuję często zrobić zdjęcie i je wykadrować.

#nokia Lumia 930 - tutaj nie jestem przekonany do systemu bo jednak od ponad 3 lat siedzę na #android, na pewno plusem dobry aparat.

#sony Xperia Z2 - nie podoba mi się UI Sony (złe wspomnienia z Arc S), design też mi się nie podoba.

#oneplus One - niby wszystko ok, ale chciałbym go móc wcześniej dotknąć :D

Macie może jakieś inne propozycje?

Chętnie usłyszę wasze opinie na temat ww?

Co Wy drogie mirki byście wybrali?

Jestem otwarty na wszystkie propozycje.

#kiciochpyta #bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #bojowkaapple #cyanogenmod

Alver - Ok, już wszystko wiadomo. Wiadomo jak wygląda nowy #iphone, niestety #apple n...

źródło: comment_mwh1sOqwggQ6sBVDg0xtizHMAc5zGvDg.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Alver: Mówienie, że jest brzydki to mocna przesada ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ocenię go dopiero jak sam się nim pobawię, ale pewnie będzie jak z poprzednimi generacjami - pod względem designu Apple dzielą lata świetlne od reszty stawki (na korzyść apple'a).
  • Odpowiedz
Od siebie polecam One M7, ceny obecnie bardzo atrakcyjne i muszę pochwalić stabilność i szybkość działania sense, od początku użytkowania nie zawiesił się ani razu, czego nie mogłem powiedzieć o SGS2.
  • Odpowiedz
@Alver: M8 . Bardzo dobry aparat pomimo biadolenia co poniektórych że mało pixeli. Wyświetlacz 5 cali LCD 3 rewelka , slot na karty jest do 128 Gb, super wygląd prawie cały aluminiowy.
  • Odpowiedz
@Alver: w takim razie wymieniony przez Ciebie one + one też odpada bo ma 5,5 cala. Zaproponowałem nota 4 bo to najlepszy wybór jeżeli chcesz mieć telefon bez kompromisów na trzy lata a do dużego ekranu idzie się przyzwyczaić
  • Odpowiedz
@bslawek: Nie mam zamiaru nosić cegły :( A jak S5 się sprawuje?

@RocketSlayer: Korzystałem tydzień z M7 i od razu zauważyłem, że strasznie się rysuje i sense mi nie bardzo pasował :| Za to dźwięk ok jak na telefon, tu byłem pod wrażeniem. Cena u mnie nie gra roli zbytnio.

@Amfidiusz: Jak tam OnePlus?

@mcflypl: Kadrowałeś te zdjęcia? Jeśli jest taka jakość jak w
  • Odpowiedz
@Alver:

LG G3

ekranu dobrej jakości ~5 cali (5,3 max), - Jest 5,5 ale ładnie obudowane więc wcale dużo większy on innych flagowców nie
  • Odpowiedz