Wpis z mikrobloga

"23-latek obawiając się o swoje bezpieczeństwo wyjął z kieszeni aparat i podał jednemu z mężczyzn. 16 i 17-latek po jego obejrzeniu stwierdzili, że jest niewielkiej wartości i oddali telefon.

- Po tym jeden z napastników wyrwał z dłoni 23-latka odtwarzacz MP3 - kontynuuje relację policjant. - Jednak po jego obejrzeniu także stwierdził, że nie przedstawia on w jego ocenie żadnej wartości.

Wtedy w kieszeni napadniętego 23-latka zadzwonił telefon, którego nie pokazał napastnikom. Dźwięk dzwonka zwrócił ich uwagę.

16-latek wyjął nóż z futerału przymocowanego do nogi i kilkakrotnie dźgnął 23-latka w nogę. W tym czasie jego starszy kolega wyrwał pokrzywdzonemu telefon.

- Tym razem po obejrzeniu napastnicy także zrezygnowali z łupu i oddali aparat swojej ofierze twierdząc, że jest bezwartościowy"

#mojemiastotobialystok
  • 20
  • Odpowiedz
Dlatego jak usłyszysz "oddawaj portfel i telefon" wal w ryj prosto, bez gadania i cwaniakiwania, morale napastnika znacznie spadają.
  • Odpowiedz
@trebeter: hehe, mialem tez kiedys taki przypadek, dajac telefon penerom szeroko sie usmiechnalem i powiedzialem ze moga go sobie wziasc ale i tak nigdzie nie uda im sie go opchnac, telefon oddali a ja od tego czasu zawsze chodzilem w zawiazanych glanach
  • Odpowiedz
@trebeter: o ja #!$%@? ale się #!$%@?łem... No i jak człowiek ma się bronić przed takimi ludźmi? Jeżeli prawo mu tego zabrania... Takich zjebów jest pełno na świecie i nie raz coś odjebią, zrobią komuś krzywdę i będą siedzieć, tylko szkoda, że wcześniej musi się komuś krzywda stać, żeby takich patusów czegoś nauczyć. Coraz częściej się zastanawiam nad posiadaniem gazu przy sobie, zawsze to zwiększa szanse na uniknięcia tragedii w takich
  • Odpowiedz
23 latek dał się #!$%@?ć gimbusom


@nieocenzurowany88: Dwóm gimbusom z nożem. Ja miałem w gimbazie kolegę, który miał 193cm wzrozstu, a jeszcze inny około 185cm i do tego 120kg wagi. Do tego nóż i też byś telefon oddał mądralo.
  • Odpowiedz