Wpis z mikrobloga

@forvel: Poza tłustymi dupskami z cellulitem na świecie istnieją jeszcze tylko wieszaki bez kształtów. Witamy w świecie ludzi z nadwagą xD

Raz na ruski rok uda się zrobić zdjęcie kobiety z trochę większym BMI tak, że wygląda jak człowiek i nagle mamy dowód, że takie lepsze. Gówno. Tłuszcz powinno się wypalać żywym ogniem, a za nadwagę karać robotami społecznymi.

Na to się patrzeć nie da.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@forvel:

Jakby ktoś pomyślał, że to zdjęcie jest autentyczne czy coś, to niech sprawdzi Aria Giovanni.

Znowu pseudomądrości rodem z demotywatorów czy innego gówna. Ja #!$%@?ę, ale to żenujące.
  • Odpowiedz
@forvel: Ale się stulejarstwa tutaj wylęgło. Tylko babki z niedowagą, sztucznymi cyckami, albo mocnym push-upem, oczywiście tylko na zdjęciach zrobionych pod odpowiednim kątem.

W kontrataku od razu wyjeżdżają z jakimś grubasem z Polsatu. Zero półśrodków i zwyczajnej równowagi.

Straszne to. Maczo meni, takie samce Alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@neib1: powiem szczerze, ze jak kiedys zwalcze wewnetrznego leniwca to zawalcze o rozmiar S, na razie mi sie nie chce :(

Ogolnie ja wychodze z zalozenia, ze dopoki tusza nie jest grozna dla zdrowia (a to dziala w obie strony) to jest spoko ;)
  • Odpowiedz
@mojwa: Rozmiar sam w sobie nie jest taki ważny. Ważny jest niski poziom tłuszczu przy relatywnie wysokiej iltości mięśni. Wtedy ciało wygląda jędrnie. Sam nie lubię takich opór chudzin, ale nie uważam ich za jedyną alternatywę dla tłustych tyłków.

Zawalczenie nie jest takie trudne i przynosi same profity. Chodzi o to, żeby jeść zdrowo, a jak się zainteresujesz to jest znacznie smaczniej i bardziej różnorodnie, a do tego jakiś sport.
  • Odpowiedz
@mayo: Trochę śmiechłem z tej hipokryzji:

Tylko babki z niedowagą, sztucznymi cyckami, albo mocnym push-upem, oczywiście tylko na zdjęciach zrobionych pod odpowiednim kątem.


Zero półśrodków i zwyczajnej równowagi.
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Mnie nie obchodzi co się komu podoba i myślę, że to dorosłe podejście, którego wielu "dorosłym" brakuje, bo zbyt często wydaje im się, że mają prawo mówić innym co im ma się podobać, a co nie.

To jest jakieś #!$%@?. Pełno takich polaczków jest.
  • Odpowiedz
@Szalony-Janusz: problem w tym, że grubi ludzie sami sobie zasłużyli na hejt krytykując chudsze kobiety. Teraz próbują wszystkim wmówić, że ich wygląd jest normalny i pożądany. Że świat zwariował bo wszyscy doceniają wieszaki a nie PRAWDZIWE KOBIETY z nadwagą.

Zamiast wziąć się do roboty oskarżają cały świat wraz z genetyką i kościami. Jedyne co robią to tworzą gówniane propagandowe obrazki wrzucane na kwejka.
chapeaunoir - @Szalony-Janusz: problem w tym, że grubi ludzie sami sobie zasłużyli na...

źródło: comment_kENRn9EnjN8hhYNnbH9nS4FLStgJ636X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz