Wpis z mikrobloga

Nadszedł ten dzień, w którym obejrzałam wszystko, co miałam do obejrzenia. W związku z tym mam pytanie o Wasze typy. Mainstream mam raczej zbadany, poszukuję czegoś mniej znanego.

Warunki:

- nie starszy niż z 2000 roku,

- gatunek dowolny

- bardziej miniseria, ewentualnie do 4. sezonów

- świeżynki, które mają maks 3 sezony, też mogą się załapać

- klimat GoT odpada

- brytyjskie serie mają pierwszeństwo

Nie będę wymieniać tego, co widziałam, bo widziałam za dużo. Mój top 10 to (bez zachowanej kolejności, dodatkowo pewnie o czymś lepszym zapomniałam): Doctor Who, Sherlock, Utopia, Black Mirror, Penny Dreadful, Eureka, Warehouse 13, Chuck, Takin' Over the Asylum, Torchwood.

Ps. Tak, znam listę z tagu #listaseriali - albo oglądałam, albo mi się serial nie spodobał, albo opis mnie nie zachęcił (a na imbd mogę sprawdzić sama).

Ciekawa jestem, co za #seriale mi polecicie :)
  • 69
  • Odpowiedz
@k_e_i_r_a: Ale poczekaj, nie widze dextera, breaking bad w topce, dziwne... No ale cóż... rzuć okiem na The strain chociaż mi nie podszedł, The wire pewnie widziałaś - dobry serial.
  • Odpowiedz
@Sypu: Bo BB i Dexter, mimo że świetne, nie są w moim top 10 :) Zwyczajnie te wymienione podobały mi się bardziej. The Strain oglądam, The Wire mi nie podeszło ;/
  • Odpowiedz
Ale poczekaj, nie widze dextera, breaking bad w topce, dziwne...


@Sypu: Pewnie dlatego, że te seriale są przeciętne w porównaniu do wymieniowych w OP... Wiesz trzeba odróżnić mainstream od dobrego serialu...
  • Odpowiedz
@kasper93: Mainstreamu, nie mainstreamu - takie #!$%@?. Widziałem chucka, oglądam Penny Dreadful imo nie umywa się do BB, ale cóż, ile ludzi tyle gustów.
  • Odpowiedz
@Sypu: Wikingowie mi się nie podobają - nie ten klimat... Hannibal zaliczony.

@Captaii: Ciekawe ;)

@Boniasty: Peaky Blinders - to może być ciekawe, jednakże seriale osadzone w historycznym klimacie muszą być mocne, bo inaczej mnie odrzucają. (resztę widziałam ;)
  • Odpowiedz