Wpis z mikrobloga

Pogadajmy Panowie o KOSZULKACH. Czyli gdzie kupić dobrego t-shirta. W mojej szafie mam pare z h&m ale już takich zwyczajnych nie robią tylko jakieś spódniczki z podwójnym dekoltem. Mam też koszulkę z decathlonu ich marki "dymos" jednak ta koszulka jest zbyt krótka. Mam już dość szperania po lumpach i przebierania w tych bezkształtnych, brudnych koszulkach. Tak więc gdzie się zaopatrzać? W grę wchodzą tylko sklepy dostępne w galeriach handlowych, żadne allegro, internetowe itd. Nie lubię koszulek fruit of the loom. Uwielbiam cieniutkie, 100% bawiełniane o niskiej gramaturze. #cokupic ? #ubierajsiezwykopem #modameska
  • 9
  • Odpowiedz
@patikoti: takie na luźno do krótkich spodenek, na spacery z psem etc. to ja nosze Pumy. Tak się jakoś złożyło, że ich leżą na mnie najlepiej. I stosunkowo nie są złe jakościowo, a w Fashion w Piasecznie chodzą czasami do 30 PLN za sztukę... Jeśli chodzi o białe lub czarne, często zakładane pod coś, to najbardziej sobie chwalę Christiana Berga, do kupienia w Peek'u.
  • Odpowiedz
@patikoti: Zara robi takie szmatki wlasnie z kolekcji basic. Mam 2, dobrze sie nosza, ale nie naleza do moich ulubionych, bo ja zas lubie duza gramature, ubieram je tylko wtedy, kiedy wszystkie inne sa brudne. Tylko, ze zara to drozyzna i wolaja 40 za koszulke warta 20.
  • Odpowiedz