Wpis z mikrobloga


Mirki w jakim banku polecacie konto? Bo ja już do tego Mbanku nie mam siły.

Przed wyjazdem do Holandii udałem się do punktu mbanku, gdzie zaproponowano mi, oraz włączono usługę 'darmowa wypłata z bankomatów na całym świecie' (usługę tę uruchomiono mi w czerwcu 2014 roku, a jak teraz się dowiedziałem usługa ta skróciła swoje działanie tylko na teren Polski od 13 maja 2013r.).

Kiedyś na wykopie czytałem jak @mBank pisał, że usługa ta jest dostępna na całym świecie (za pewne było to przed 13 maja 2013), więc tym bardziej nie widziałem sensu w dokładnym sprawdzaniu prawdomówności przedstawiciela mBanku, który wcisnął mi, że dalej mogę za darmo wypłacać z bankomatów za granicą. Poza tym idę do kogoś, kto przetrzymuje mój majątek więc jak mam mu nie ufać?

Druga sprawa dotycząca tej usługi: 'Jeśli wykonam transakcje kartą na kwotę powyżej 200zł w miesiącu, to opłata za kartę nie zostanie pobrana'. Usługę tę aktywowałem 10 czerwca 2014r., więc najbliższą opłatę za kartę powinienem dostać w lipcu (oczywiście jeśli w miesiącu zapłaciłbym poniżej 200zł kartą). Jakież było moje zdziwienie, gdy opłatę za kartę dostałem 2 x 7zł już 12 czerwca (czyli za miesiąc maj, w którym usługi tej włączonej nie miałem).

W mojej głowie zrodziło się pytanie dlaczego 2 x 7zł, przecież mam jedną kartę? Okazało się, że za nieaktywną kartę, której nawet fizycznie nie posiadam również muszę płacić.

Ogólnie mogę śmiało powiedzieć, że mBank oszukał mnie na prowizjach i nieuczciwych opłatach za kartY na kwotę 144,92zł.
  • 5
  • Odpowiedz
@Pudi_Pudi: prosimy o zgłoszenie danej sytuacji w wiadomość e-mali na adres: pomoc@mbank.pl. Zweryfikujemy sprawę. Pozdrawiamy Zespół mBanku

Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz